GT Radial FE1 City | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

GT Radial FE1 City

GT Radial
Dostawa gratis

Wyszukaj opony GT Radial FE1 City

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

GT Radial FE1 City charakteryzuję się wyraźniejsza niż w przypadku innych opon tej marki zdolność do oszczędzania paliwa. Te cechy udało się osiągnąć bez uszczerbku dla innych właściwości, takich jak przyczepność na mokrej nawierzchni, która jest zauważalnie lepsza niż u większości konkurentów innych marek.

Jedną z innowacji w tej oponie jest zmieniona mieszanka gumy. Zawiera on specjalne polimery — na poziomie molekularnym zapewniają one szybsze odprowadzanie ciepła, co z kolei zmniejsza opory toczenia, a tym samym zużycie paliwa. Ponadto, mniejsze nagrzewanie się opony, zwłaszcza przy wyższych prędkościach, znacznie wydłuża żywotność bieżnika.

Kolejną cechą tego modelu jest jego niska waga. Dokonano tego bez utraty wytrzymałości konstrukcji, która, podobnie jak wszystkie inne opony tej marki, jest niezwykle wytrzymała. Wynika to z właściwości fizycznych i chemicznych zastosowanych materiałów. Korpus ma konstrukcję wielowarstwową, wykonaną w całości z korda syntetycznego. Co więcej, takie rozwiązanie zmniejsza również poziom nagrzewania się opony podczas jazdy.

Duża w tym zasługa wzoru bieżnika, który w dużej mierze decyduje o oszczędności paliwa. Liczba poszczególnych elementów w oponie została znacznie zredukowana, a ich kształt i rozmieszczenie dobrano tak, aby zminimalizować opór toczenia bez pogorszenia innych właściwości użytkowych. Opona zapewnia efektywne rozwijanie prędkości i hamowanie, niezależnie od charakterystyki nawierzchni i obecności wody na drodze.

Zalety opony GT Radial FE1 City

  • Zaprojektowana specjalnie dla samochodów miejskich;

  • wyjątkowo niski opór toczenia;

  • zoptymalizowana mieszanka gumowa z krzemionką i specjalnymi polimerami.

Dostępne rozmiary opon GT Radial FE1 City

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.