GT Radial Sportactive 2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

GT Radial Sportactive 2

GT Radial
Dostawa gratis

Wyszukaj opony GT Radial Sportactive 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

GT Radial Sportactive 2 to opony o niezwykłych osiągach, przeznaczone do użytkowania w sezonie letnim. Za ich produkcję odpowiada indonezyjska marka GT Radial, która szczyci się tworzeniem ogumienia o najlepszych parametrach i niesamowitych osiągach. Dzięki temu Radial Sportactive 2 są idealnym wyborem do samochodów osobowych, rozwijających duże prędkości podczas jazdy. 

Opony te odznacza o 15% lepsze hamowanie na mokrej nawierzchni względem swego poprzednika, czyli GT Radial Sportactive. Dodatkowo wzmocniona mieszanka zwiększa wydajność ogumienia i poprawia jego przebieg. 

Zastosowany bieżnik o asymetrycznej konstrukcji jest odporniejszy na aquaplaning aż o 10%. Odpowiada za to innowacyjny wzór bieżnika, który ponadto charakteryzuje się dużą przyczepnością i utrzymywaniem odpowiedniej stabilności podczas wykonywania różnych manewrów. To wyjątkowo bezpieczne i komfortowe ogumienie, które jest niezwykle ciche w trakcie użytkowania.

GT Radial Sportactive 2 to wytrzymałe opony, które są wysoce odporne na intensywną eksploatację. Dzięki temu na ich jakości polega wielu kierowców z całego świata. To rozwiązanie z klasy ekonomicznej, które zapewnia pełen profesjonalizm i wygodę podczas szybkiej jazdy. 

Popularne rozmiary opon GT Radial Sportactive 2

Dostępne rozmiary opon GT Radial Sportactive 2

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.