GT Radial Champiro FE2

GT Radial
Dostawa gratis

Wyszukaj opony GT Radial Champiro FE2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

GT Radial Champiro FE2 to opony letnie przeznaczone do samochodów osobowych. Charakteryzują się one wysoką jakością i zadowalającymi parametrami, które idą w parze z atrakcyjną ceną.

Producent opon GT Radial Champiro FE2 zadbał o to, aby posiadały one bieżnik o nowoczesnej budowie. Trzy główne kanały obwodowe są połączone z siecią rowków, które efektywnie odprowadzają wodę spod powierzchni opony. W ten sposób poprawiona jest przyczepność na mokrej nawierzchni i zmniejsza się ryzyko aquaplaningu.

Opony GT Radial Champiro FE2 zostały zbudowane tak, aby pojazd prowadziło się stabilnie na prostej i krętej drodze. Atutem tych opon jest dobra przyczepność i krótka droga hamowania w zróżnicowanych warunkach drogowych i pogodowych w sezonie letnim.

Ogumienie GT Radial Champiro FE2 powstało na bazie starannie dobranej mieszanki gumowej. Materiał ten charakteryzuje się nie tylko wysoką trwałością, ale również zoptymalizowaną elastycznością w różnych temperaturach. Całość zużywa się powoli i w sposób równomierny.

Popularne rozmiary opon GT Radial Champiro FE2

Dostępne rozmiary opon GT Radial Champiro FE2

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.