GT Radial WinterPro 2 Sport | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

GT Radial WinterPro 2 Sport

GT Radial
Dostawa gratis

Wyszukaj opony GT Radial WinterPro 2 Sport

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

GT Radial WinterPro 2 to nowa generacja opon zimowych, które produkowane są w rozmiarach odpowiednich do wielu samochodów osobowych, jak i samochodów typu SUV.

Opona jest oznaczona symbolem Three-Peak Mountain Snowflake (3PMSF), zwanym również symbolem alpejskim, który jest oficjalnym oznaczeniem opon zimowych. Oznacza to, że model był poddany specjalistycznym testom, które potwierdzają, że jego bieżnik oraz skład spełniają wymogi Unii Europejskiej.

Producentem opony jest GT Radial, koncern indonezyjski, który słynie z bardzo dobrego stosunku jakości do ceny. Opona klasy ekonomicznej w tym wypadku oznacza bardzo dobre parametry i niewysokie koszty.

Kierunkowa rzeźba bieżnika z ostrymi krawędziami sprawia, że opona efektywnie usuwa wodę, śnieg i błoto podczas jazdy. Dzięki temu kierowcy mogą czerpać satysfakcję z wyjątkowo komfortowej jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych.

Nacięcia w oponie zostały wykonane tak, aby czas hamowania był jak najkrótszy oraz żeby pojazd gładko ruszał z miejsca w miejscach pokrytych warstwą lodu i śniegu.

Producent zapewnia, że nowa generacja opony zimowej jest aż o 15% lepsza pod względem przyczepności na nawierzchniach pokrytych śniegiem oraz o 7% lepsza pod względem sterowności w takich samych warunkach. Oznacza to wielki krok naprzód dla indonezyjskiej firmy, a przede wszystkim bezpieczną jazdę dla użytkowników opony GT Radial WinterPro 2.

Dostępne rozmiary opon GT Radial WinterPro 2 Sport

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.