GT Radial Savero WT | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

GT Radial Savero WT

GT Radial
Dostawa gratis

Wyszukaj opony GT Radial Savero WT

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.28/6

GT Radial Savero WT to ogumienie zimowe do samochodów typu SUV oraz pojazdów terenowych wyposażonych w napęd 4x4. Produkt ten zalicza się do klasy budżetowej.

Oznacza to, że charakteryzuje się bardzo niską ceną przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrych właściwości jezdnych w warunkach pogodowych i drogowych charakterystycznych dla sezonu zimowego w Polsce. Opon tych można również używać w samochodach typy Van. Są one dostępne w rozmiarach od 15 do 17 cali.

Prezentowany model został odpowiednio dostosowany do dużych obciążeń i przeciążeń generowanych przez auta dostawcze i pojazdy SUV wyposażone w mocne silniki. Opony te wykorzystują wiele innowacyjnych rozwiązań i materiałów, które w znacznym stopniu zwiększają poziom komfortu oraz bezpieczeństwa w standardowych oraz trudnych warunkach zimowych.

W oponie GT Radial Savero WT zastosowano kierunkową rzeźbę bieżnika, który układa się w kształt litery V. Szerokie rowki i kanały skutecznie odprowadzają błoto pośniegowe i wodę spod opony zmniejszając ryzyko aquaplaningu i poślizgu na śniegu.

Co więcej inżynierowie producenta zadbali o optymalne rozłożenie nacisków, dzięki czemu bieżnik zużywa się powoli i równomiernie zachowując swoje optymalne parametry nawet w końcowym okresie żywotności opony. Zadbano również o redukcję oporów toczenia. Dzięki temu pojazd spala mniej paliwa i generuje mniej szkodliwych spalin trafiających do atmosfery.

Mieszanka gumowa wykorzystana do produkcji opon GT Radial Savero WT bardzo dobrze dopasowuje się do warunków zimowych. Zachowuje ona odpowiednią elastyczność oraz charakteryzuje się zwiększoną odpornością na ścieranie.

Dostępne rozmiary opon GT Radial Savero WT

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.