Pirelli Diablo Wet

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli Diablo Wet

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Pirelli Diablo Wet to nowoczesna opona motocyklowa przeznaczona wyłącznie do użytku na torach wyścigowych. Opisywany model nie posiada homologacji, a zatem nie powinien być stosowany na tradycyjnych drogach. Do produkcji tego ogumienia wykorzystano innowacyjną mieszankę gumy z dużą zawartością krzemionki, która zapewnia doskonałą przyczepność podczas jazdy na suchym oraz mokrym torze.

Ogumienie Pirelli Diablo Wet pozwala na pokonywanie zakrętów pod dużym kątem pochylania. Poprawia stabilność i skraca czas potrzebny do zahamowania pojazdu. Jest odporne na tarcie i daje możliwość rozwijania bardzo wysokich prędkości, bez utraty kontroli na motocyklem. Opisywany model zachowuje równowagę pomiędzy trakcją, a odprowadzaniem wody.

Opona Pirelli Diablo Wet cieszy się popularnością wśród najlepszych zawodników występujących w World Superbike Championship. Sprawdzi się wśród zawodowców, jak również wśród pasjonatów szybkiej jazdy po torze. Jest to model do stosowania zarówno z przodu, jak i z tyłu pojazdu.

Popularne rozmiary opon Pirelli Diablo Wet

Dostępne rozmiary opon Pirelli Diablo Wet

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.