Pirelli City Demon

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli City Demon

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Pirelli City Demon to opony motocyklowe przeznaczone do dłuższych podróży i wycieczek poza miasto. Sprawdza się idealnie na każdej drodze oraz w różnych warunkach pogodowych. Model ten stworzony został na bazie nowoczesnych technologii, które gwarantują najwyższe osiągi, a także wysoki poziom bezpieczeństwa.

Wytrzymała i trwała konstrukcja karkasu zapewnia stabilność bez względu na obciążenia, na jakie są narażone. Specjalnie zaprojektowany wzór bieżnika umożliwia długie przebiegi przez cały okres eksploatacji. Przednia opona posiada głębokie centralne wyżłobienie, które gwarantuje łatwe prowadzenie pojazdu nawet przy dużych prędkościach. Jazda po mokrej i śliskiej nawierzchni jest dzięki tym oponom zdecydowanie bezpieczniejsza. 

Do jakich motocykli Pirelli City Demon?

Pirelli City Demon dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów, dzięki czemu pasują również do motocykli o mniejszej mocy silnika. Dwa promienie profilu zapewniają szybą oraz precyzyjną zmianę kierunku jazdy. Zastosowany w nich komponent wzmacniający bieżnik sprawia, że zużywają się one zdecydowanie wolniej i równomiernie zarazem. Wytrzymały karkas nylonowy podnosi odporność na uszkodzenia mechaniczne. 

Opony włoskiej marki Pirelli od wielu lat cieszą się uznaniem i zaufaniem kierowców na całym świecie. Wyróżniają się one przede wszystkim niezawodnością i wysokim poziomem bezpieczeństwa. Zaprojektowane i stworzone w oparciu o sprawdzone technologie, dzięki czemu są w stanie spełnić wszelkie oczekiwania. Szeroka gama opon ułatwia wybór takich, które idealnie będą pasowały do posiadanego pojazdu.

Dostępne rozmiary opon Pirelli City Demon

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.