Semperit Speed-Grip 2

Semperit
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Semperit Speed-Grip 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Semperit Speed-Grip 2 ma dość szeroki zakres zastosowań. Nadaje się on zarówno do samochodów rodzinnych, jak i do samochodów klasy premium.

W każdym przypadku kierowca ma pewność prowadzenia na każdej zimowej drodze, którą zapewnia dobra trakcja i zwiększona przyczepność. Model ten wyróżnia się również wysokim poziomem jakości, zapewnionym przez wielopoziomowe kontrole przeprowadzane elektronicznie na wszystkich etapach produkcji.

Wskaźnik ten jest zapewniany przez kilka systemów jednocześnie. Po pierwsze, mieszanka opony jest specjalnie opracowana tak, aby nawet niskie temperatury nie powodowały usztywnienia opony. Po drugie, bieżnik charakteryzuje się dużą ilością lameli.

Dzięki temu mogą one zmieniać swój kształt, co czyni trakcję jeszcze bardziej efektywną. Jednocześnie lamele skutecznie odprowadzają z powierzchni styku nie tylko śnieg, ale również wilgoć. Zapewnia to pewną jazdę nie tylko po zaśnieżonych drogach, ale także po mokrych nawierzchniach. Inteligentnie zaprojektowane boczne i centralne segmenty bieżnika przyczyniają się do lepszej skuteczności hamowania. 

Pojawienie się Semperit Speed-Grip 2 ma bardzo szczególną historię. Opona ta upamiętnia 75. rocznicę wyprodukowania przez producenta pierwszej opony zimowej. Opona łączy w sobie najlepsze doświadczenie inżynieryjne firmy z wyraźnie lepszymi osiągami niż jej poprzedniczka — opona Semperit Speed-Grip.

Wielokierunkowe lamele również poprawiają właściwości trakcyjne. Ich krawędzie działają jak elementy grabiące, chwytając śnieg i przenosząc go poza obszar styku opony z podłożem.
Solidne żebro środkowe zapewnia stabilną jazdę nawet na oblodzonej nawierzchni, pozwalając na sprawne pokonywanie zakrętów bez poślizgu.

Główne cechy opony Semperit Speed-Grip 2

  • Specjalna mieszanka, która skutecznie opiera się niskim temperaturom;

  • specjalna konstrukcja bieżnika zapewnia skuteczną trakcję na zimowych drogach;

  • wiele lameli gwarantuje szybkie odprowadzanie śniegu, błota pośniegowego i wody z powierzchni styku;

  • krótka droga hamowania;

  • optymalny stosunek ceny do jakości, gwarantowany przez kompleksowy monitoring elektroniczny na wszystkich etapach produkcji.

Popularne rozmiary opon Semperit Speed-Grip 2

Dostępne rozmiary opon Semperit Speed-Grip 2

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.