Opony zimowe Semperit | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony zimowe Semperit

Semperit
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.82/6

Wyszukaj
zimowe opony
Semperit

Szerokość

Profil

Średnica

O producencie opon zimowych Semperit

Początki austriackiej marki Semperit sięgają połowy XIX wieku. Przez wiele lat firma konsekwentnie budowała swoje doświadczenie w produkcji opon zimowych, opierając się o aktywne słuchanie potrzeb europejskich kierowców.

Marka Semperit w 1985 roku dołączyła do rodziny producentów koncernu Continental – jednej z najbardziej renomowanych marek produkujących ogumienie na świecie.

W ramach ciekawostki warto wspomnieć, że w 2016 roku swoją 80. rocznicę powstania obchodził model Semperit „Goliath” – pierwsza zimowa opona wyprodukowana przez austriacką markę.

Testy opon zimowych Semperit

Wybrane modele opon zimowych Semperit biorą regularny udział w testach opon, przeprowadzanych przez niezależne podmioty i instytucje. Przyjrzyjmy się przykładowi ogumienia na zimę od austriackiego producenta.

W ostatnich latach, opona zimowa Semperit Speed-Grip 3 wzięła regularny udział w testach renomowanego niemieckiego magazynu Auto Bild.

Testy przeprowadzone w latach 2020, 2019 oraz 2017 zakończyły się uhonorowaniem ogumienia na zimę „dobrą” notą przez testujących ekspertów.

Czy warto kupić opony zimowe Semperit?

Opony na zimę powinny dawać kierowcy przede wszystkim bezpieczeństwo oraz stabilność prowadzenia na śniegu i mokrej nawierzchni. Dobierając ogumienie zimowe warto więc postawić na producenta, który przez wiele lat aktywnie wsłuchuje się w potrzeby kierowców.

Za oponami zimowymi Semperit stoi wieloletnie doświadczenie ekspertów austriackiej marki. Ogumienie Semperit na sezon zimowy cechuje wykonanie z wysokiej jakości materiałów oraz bardzo dobre parametry jezdne.

Dzięki wsparciu technologicznemu i produkcyjnemu jednego z liderów branży, eksperci Semperit w produkcji opon zimowych wznieśli się na wyżyny jakości.

Połączenie wsparcia z ponad setką lat doświadczenia marki Semperit zaowocowało powstaniem ogumienia na sezon zimowy, które oferuje znakomity stosunek wysokiej jakości do korzystnej ceny.

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.