Semperit Van-Grip

Semperit
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Semperit Van-Grip

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Semperit Van-Grip to zimowa opona klasy średniej, przygotowana z myślą o użytkownikach samochodów dostawczych oraz vanów. Wyróżniona symbolem M+S oraz 3PMSF, pozwala na skuteczne przemieszczanie się po błocie i śniegu, bez obaw o utratę komfortu i bezpieczeństwa.

Model ten brał udział w profesjonalnych testach opon. Dzięki swoim właściwościom dwukrotnie uzyskał on rekomendację ekspertów motoryzacyjnych.

Opona Semperit Van-Grip jest produkowana z nowoczesnej gumowej mieszanki, która utrzymuje optymalną elastyczność zarówno w mroźne, jak i nieco cieplejsze dni.

Jej bieżnik wyposażono w zakrzywione, poprzeczne rowki, dzięki którym skutecznie odprowadza wodę i błoto pośniegowe, minimalizując ryzyko poślizgów.

Zwiększona liczba poprzecznych i pionowych krawędzi sprawia, że Semperit Van-Grip zachowuje wysoką przyczepność na ośnieżonych i mokrych nawierzchniach.

Poszerzony profil w połączeniu z płaskim opasaniem powodują, że bieżnik ściera się powoli i równomiernie, a żywotność opony zostaje wydłużona.

Popularne rozmiary opon Semperit Van-Grip

Dostępne rozmiary opon Semperit Van-Grip

15 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.