Opony całoroczne Semperit

Semperit
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
całoroczne opony
Semperit

Szerokość

Profil

Średnica

O producencie opon wielosezonowych Semperit

Pierwsze opony Semperit zostały wyprodukowane już ponad 100 lat temu. Austriacka marka przez długi czas pracowała na swoją renomę, osiągając systematyczne sukcesy na wymagających rynkach Europy.

W 1985 roku, austriacki producent ogumienia został włączony do grupy producenckiej koncernu Continental – czwartej największej marki opon na świecie. Dzięki tej współpracy, Semperit jeszcze bardziej dopracował ofertę ogumienia, tworząc między innymi opony wielosezonowe Semperit.

Motto i zarazem nazwa marki wzięły się od łacińskiego wyrażenia „semper it”, co oznacza „to zawsze działa”. Łacińska sentencja dobrze współgra z produkcją opon wielosezonowych Semperit, które mają zapewniać wysoki komfort i dobre parametry, niezależnie od warunków.

Czy warto kupić opony całoroczne Semperit?

Opony całoroczne Semperit zadebiutowały na rynku w 2020 roku. Przez ten krótki czas zdążyły już zdobyć szereg pozytywnych opinii kierowców z różnych części Europy.

Docenione zostały wysokie parametry, komfort jazdy oraz towarzysząca im niska cena, charakterystyczna dla średniej klasy ogumienia.

Wsparcie jednego z czołowych producentów w branży umożliwiło jeszcze większy rozwój opon na cały rok od austriackiego producenta.

Obecnie Semperit może łączyć ponad 100-letnie doświadczenie z nowoczesnymi technologiami produkcji i ulepszać swoje opony całoroczne tak, by spełniały oczekiwania jak najszerszej grupy kierowców.

Opony całoroczne Semperit jakie wybrać?

W ofercie austriackiego producenta jest obecnie dostępny jest model opony całorocznej Semperit All Season-Grip. Jest to opona dedykowana do jazdy przez cały rok dla większości standardowych samochodów osobowych.

Właściciele aut dostawczych i całych flot również otrzymali propozycję opon całorocznych marki Semperit. Modele ogumienia z serii Van-All Season są dedykowane dla dostawczych pojazdów o dużej masie.

Postaw na niedrogie ogumienie producenta z wieloletnim doświadczeniem. Skorzystaj z wyszukiwarki i wybierz opony całoroczne Semperit o odpowiednim rozmiarze do swojego pojazdu!

Najwyżej oceniane całoroczne opony Semperit

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Pozostałe opony Semperit całoroczne

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.