Semperit Van-All Season

Semperit
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Semperit Van-All Season

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

SEMPERIT Van-AllSeason to średniej klasy opony całoroczne przeznaczone głównie dla samochodów dostawczych, lekkich samochodów ciężarowych oraz aut, które przewożą ładunki i narażone są na obciążenia. Dzięki nim mogą one bezpiecznie poruszać się po drogach bez względu na panujące aktualnie warunki drogowe.

Wzór rzeźby bieżnika oraz szerokie klocki blokowe zapewniają łatwe poruszanie się oraz bezpieczne hamowanie nawet na ośnieżonej i oblodzonej nawierzchni. Dzięki nim opona doskonale trzyma się asfaltu. Pozwala to na pewną jazdę oraz terminowe wykonywanie zleceń co ma ogromne znaczenie w przypadku tego typu pojazdów. 

Semperit Van-All Season najważniejsze cechy

Konstrukcja opony została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewniać stabilność oraz najwyższy komfort jazdy w każdych warunkach drogowych. Innowacyjne rozwiązania, jakie zastosowane zostały podczas jej produkcji skutecznie chronią przez niekontrolowanymi zachowaniami na drodze, które mogłyby negatywnie wpłynąć na poziom bezpieczeństwa. 

Mieszanka gumowa, jaka została użyta do produkcji opon SEMPERIT Van-AllSeason maksymalizuje wykorzystanie energii. Pozwala to na zoptymalizowanie przebiegów, dzięki czemu stają się one jeszcze dłuższe, a jazda jest bardziej ekonomiczna oraz ekologiczna.

Wszystko to sprawia, że opony te doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach i są świetnym rozwiązaniem w przypadku pojazdów, które nie mogą sobie pozwolić na zbyt długie przestoje. Brak konieczności wymiany opon pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również cenny czas.

Dostępne rozmiary opon Semperit Van-All Season

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.