Opony letnie Semperit

Semperit
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
Semperit

Szerokość

Profil

Średnica

Informacje o producencie opon letnich Semperit

Początki austriackiej marki opon letnich Semperit datuje się już na 1850 rok. Marka przez wiele lat działalności pracowała na renomę swoich opon letnich, odnosząc duże sukcesy na wielu wymagających rynkach Europy.

Przełomem dla marki było dołączenie w 1985 roku do grupy producenckiej Continental – jednego z liderów branży.

Pozwoliło to austriackiemu producentowi jeszcze bardziej poszerzyć zaplecze technologiczne i produkcyjne, aby opony letnie Semperit mogły oferować możliwie najwyższą jakość.

Opony letnie Semperit w testach

Wybierając producenta i konkretny model opony letniej, dobrze jest odnieść się do ocen ekspertów. W testach opon letnich obiektywnej ocenie poddawane są najważniejsze parametry opon letnich, takie jak: droga hamowania na mokrej i suchej nawierzchni, maksymalny przebieg, opory toczenia i wiele innych.

Jakość ogumienia na sezon letni ogumienia Semperit jest często poddawana ocenie niezależnych ekspertów w testach opon. Owocem jest cały szereg pozytywnych ocen i nagród, które otrzymały opony letnie Semperit.

Weźmy pod lupę oceny testów z 2021 roku, na przykładzie modelu opony letniej Semperit Speed-Life 3 w rozmiarze 205/55 R16. Eksperci z TCS oraz ÖAMTC umieścili ogumienie na lato Semperit na drugim miejscu ze szczególnym poleceniem.

Tej samej oponie letniej austriackiego producenta, redakcja renomowanego magazynu Auto Bild przyznała wzorową notę i 3. miejsce w rankingu. Natomiast w teście opon letnich ADAC, ogumienie Semperit zdeklasowało konkurencję, otrzymując dobrą notę i zajmując pierwsze miejsce!

Zalety opon letnich Semperit

Opony letnie Semperit tworzone są z myślą o zachowaniu dobrych parametrów jezdnych na każdym rodzaju nawierzchni. Austriacki producent wykorzystuje w produkcji wieloletnie doświadczenie na rynku, połączone z zapleczem technologicznym, którego używają czołowi producenci opon letnich.

Zaletą ogumienia na lato Semperit jest dbałość o każdy szczegół na etapie produkcyjnym. Dzięki temu opony letnie Semperit zostały docenione nie tylko w testach, ale też w opiniach szerokiego grona kierowców z całej Europy.

W oponach Semperit głównie chwalone są zalety, takie jak stabilność i precyzja prowadzenia na mokrej nawierzchni, bieżnik odporny na ścieranie i bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Kupno właściwego ogumienia na lato nie musi być dużym obciążeniem dla portfela. Postaw na producenta, który dobrze rozumie potrzeby kierowców i wybierz opony letnie Semperit!

Najwyżej oceniane letnie opony Semperit

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.