Semperit Van-Life 2

Semperit
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Semperit Van-Life 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Semperit Van-Life 2 to bardzo doba opona letnia klasy średniej, pochodzącej z austriackiego koncernu o przypuszczalnie najdłuższym doświadczeniu w tej części Europy.

Opona powstała z myślą o samochodach dostawczych. Jest wobec tego skonstruowana w taki sposób, by nawet w przypadku sporego obciążenia zapewnić kierowcy idealną sterowność i możliwość precyzyjnego manewrowania w najtrudniejszych nawet warunkach.

Wyniki testów użytkowników potwierdzają, że opona cieszy się świetną przyczepnością bez względu na warunki atmosferyczne i na nawierzchniach o zróżnicowanej fakturze. Opona zapewnia kierowcom pełną kontrolę nad pojazdem oraz umożliwia stabilną jazdę i bardzo dobrą sterowność.

Model został wyposażony w bieżnik o konstrukcji symetrycznej. Taka konstrukcja ma sporo zalet nie tylko ze względu na to, że nie trzeba się zbytnio przejmować montażem. W tym przypadku producent zadbał przede wszystkim o to, by opona sprawdzała się doskonale na nawierzchniach mokrych oraz suchych.

Dobrze opracowane rowkowanie powoduje, że zbierająca się pod kołami woda jest odprowadzana w sposób szybki i nienarażający kierowcę na wpadnięcie w poślizg. Ryzyko zjawiska akwaplanacji jest niewielkie. To unowocześniony model, który wpływa również na zmniejszenie spalania paliwa. Opory toczenia są niewielkie.

Do produkcji opon wykorzystano unowocześnioną i bardzo mocną mieszankę polimerów, które odpowiadają za wytrzymałość opony na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Kierowca nie musi obawiać się zróżnicowanego typu podłoża.

Nie będzie ono przeszkodą dla tego modelu. W testach organizowanych przez profesjonalistów z branży, model zajmuje bardzo wysokie lokaty niemal we wszystkich kategoriach. To bardzo dobra propozycja dla kierowców pragnących czuć komfort jazdy zawsze i bez względu na warunki, na które nie mają wpływu.

Historia przedsiębiorstwa ma swój początek w 1850 roku w malowniczej miejscowości Wimpassing. Początkowo firma zajmowała się produkcją gumowych przedmiotów i dopiero pół wieku później zajęła się produkowaniem opon samochodowych. Obecnie koncern jest częścią renomowanej niemieckiej Grupy Continental.

Dostępne rozmiary opon Semperit Van-Life 2

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.