Semperit Speed-Life SUV

Semperit
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Semperit Speed-Life SUV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Semperit Speed-Life SUV to opona letnia klasy ekonomicznej, która jest produkowana z myślą o kierowcach, którzy cenią korzystny stosunek ceny do jakości, a więc bardzo dobre osiągi i niskie ceny. Produkt przeznaczony jest do nieco większych samochodów osobowych.

Semperit Speed-Life SUV to model wyposażony w bieżnik kierunkowy, którego celem jest zapewnienie maksymalnych osiągów, sterowności i przyczepności w każdych warunkach.

Budowa bieżnika sprawia, że powierzchnia opona bardzo dobrze trzyma się wszelkich nawierzchni, a innowacyjny system lameli i rowków w kształcie litrery "V" skutecznie usuwa nadmiar wody i błota spod kół. Dzięki temu pojazd ma mniejsze szanse na uleganie zjawisku aquaplaningu, do którego dochodzi, kiedy samochód płynie po zbyt grubej warstwie deszczu.

Gładkie żebro znajdujące się na samym środku bieżnika pozwala na stabilną jazdę na suchych nawierzchniach i bezawaryjne pokonywanie ostrych zakrętów czy wykonywanie innych manewrów.

Opona została wykonana z nowoczesnej mieszanki gumowej, która jest w odpowiednim stopniu twarda i elastyczna, a właściwości tych nie traci nawet w najbardziej upalne dni. Dzięki elastyczności może w dużym stopniu dostosowywać się do kształtu nawierzchni, a sztywna konstrukcja zapewnia sterowność.

Warto również podkreślić, że skład ogumienia został skomponowany tak, aby model Semperit Speed-Life SUV był bardziej wytrzymały, odporniejszy na ścieranie i żeby zużywał się równomiernie, jak najdłużej zachowując swoje parametry.

Konstrukcja ogumienia pozwala na zmniejszone opory toczenia, a w związku z tym również na efektywnośc paliwową i emisję mniejszej ilości spalin do środowiska. Wielu kierowców ceni tę markę właśnie za możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, a przede wszystkim za troskę o środowisko naturalne.

Marka Semperit to jedna z marek koncernu Continental, słynącego z doskonałych produktów najwyższej klasy. Sporo rozwiązań oraz innowacyjne podejście do opon klasy budżetowej mają swoje korzenie w klasach wyższych i bardziej zaawansowanych, oferując klientom świetne ogumienie w niskiej cenie.

Testy opony letniej Semperit Speed-Life SUV

  • Test ADAC w rozmiarze 195/65 R16, opona letnia Semperit Speed-Life SUV otrzymała notę zadowalającą (2014 r.);

  • Test ÖAMTC w rozmiarze 235/55 R17, opona letnia Semperit Speed-Life SUV otrzymała notę polecaną (2020 r.);

  • Test TCS w rozmiarze 235/55 R17, opona letnia Semperit Speed-Life SUV otrzymała notę polecaną (2020 r.).

Popularne rozmiary opon Semperit Speed-Life SUV

Dostępne rozmiary opon Semperit Speed-Life SUV

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.