Semperit All Season-Grip

Semperit
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Semperit All Season-Grip

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Semperit AllSeason-Grip to opona klasy średniej przeznaczona do jazdy przez cały rok. Idealnie sprawdza się podczas zmiennych warunków pogodowych i zapewnia niezawodną jazdę przez cztery pory roku. Model ten świetnie sprawdza się zarówno na suchych nawierzchniach, jak i mokrych oraz zaśnieżonych. 

Opony te wykonane zostały z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które umożliwiają korzystanie z nich przez cały rok bez konieczności ich wymiany. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Skrócona droga hamowania i wyższy poziom bezpieczeństwa na drogach szutrowych zapewnia optymalna szerokość bloków na barkach opony. Dzięki nim zachowuje się ona stabilnie również podczas jazdy po asfalcie. Lepsze osiągi i przyjemna jazda to to, co zapewniają te właśnie opony. 

Semperit All Season-Grip budowa

Lamele w centralnej części bieżnika mają kształt zygzaków, a ich kierunkowe ułożenie zapewnia doskonałą przyczepność do dróg pokrytych śniegiem i lodem. Natomiast ostre krawędzie blokowe idealnie przecinają warstwy śniegu zapewniając stabilna jazdę. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej jest przewidzieć to, w jaki sposób zachowa się samochód.

Opony Semperit AllSeason-Grip posiadają profil w kształcie litery "V", który wzorowo odprowadzona wodę z obszaru bieżnika podczas ulewnych opadów deszczu. Strefa kontaktowa opony z nawierzchnią bardzo szybko staje się sucha co minimalizuje ryzyko wystąpienia poślizgu hydrodynamicznego. Jazda na tych oponach jest więc nie tylko wygodna i komfortowa, ale również w pełni bezpieczna.

Dostępne rozmiary opon Semperit All Season-Grip

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.