Semperit Van-Grip 3

Semperit
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Semperit Van-Grip 3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Semperit Van-Grip 3 to opona zimowa klasy średniej, produkowana z myślą o samochodach dostawczych i gwarantująca bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Opona została wyposażona w bieżnik o budowie symetrycznej, który zapewnia zrównoważone osiągi oraz komfortowy efekt akustyczny, wynikający z tłumienia emitowanego hałasu.

Innowacyjny system lamelek i rowków skutecznie odprowadza nadmiar cieczy, śniegu i błota pośniegowego spod kół, osuszając sprawnie całą konstrukcję i zapewniając jej maksymalną styczność z podłożem. Dzięki temu kierowca może w pełni panować nad pojazdem i uniknąć niebezpiecznych zjawisk akwaplanacji oraz snowplaningu.

Wykorzystana do produkcji mieszanka gumowa wzbogacona krzemionką zachowuje swoje walory bez względu na czynniki zewnętrzne. Nawet silne przymrozki nie pozbawiają opony elastyczności, dzięki której dopasowuje się do podłoża.

Model Semperit Van-Grip 3 został oznaczony symbolem 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), a to oznacza, że dokładnie sprawdzono go pod kątem przyczepności na ośnieżonych nawierzchniach i spełnia w tym zakresie surowe wymogi Unii Europejskiej.

Dostępne rozmiary opon Semperit Van-Grip 3

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.