Continental Conti4x4Contact | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Continental Conti4x4Contact

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental Conti4x4Contact

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.77/6

Continental Conti4x4Contact to stosunkowo nowa opona wprowadzona przez znanego na całym świecie producenta opon, markę Continental do komfortowej jazdy po drogach i lekkich warunkach terenowych. 

Model ten może być pozycjonowany jako opona całoroczna, która doskonale nadaje się do większości pojazdów terenowych. Opona została opracowana specjalnie dla klimatu europejskiego, który charakteryzuje się łagodnością, dlatego nasi eksperci pogodowi zalecają rozważenie produktu jako opcji letniej.

Można śmiało powiedzieć, że główną zaletą opony Continental Conti4x4Contact są cztery rowki drenażowe w bieżniku. Takie rozwiązanie inżynieryjne przyczynia się do tego, że produkt doskonale radzi sobie z efektem aquaplaningu, który może wystąpić na mokrej nawierzchni przy dużych prędkościach.

Opona jest również wyposażona w szereg bloków strukturalnych, które zapewniają doskonałe właściwości trakcyjne i hamujące. Radzą sobie z najróżniejszymi powierzchniami.

Najnowocześniejsza technologia, opracowana i stosowana przez Continental do produkcji wysokiej jakości opon, obejmuje mieszanki gumowe zdolne do aktywnej walki z hałasem podczas jazdy. Ponadto opona Conti4x4Contact ma dość sztywną konstrukcję ściany bocznej. Dzięki temu produkt jest doskonale zabezpieczony przed wszelkimi odkształceniami.

Cechy charakterystyczne opony Continental Conti4x4Contact to niski poziom hałasu i komfort podczas pracy na drodze. Niezawodna ochrona przed aquaplaningiem i doskonałe przenoszenie przyczepności na drodze i poza nią.  Samochód z oponami Continental Conti4x4Contact bardzo dobrze radzi sobie pod względem przyczepności, miękkości i płynności jazdy, poziomu hałasu i trwałości gumy.

Dostępne rozmiary opon Continental Conti4x4Contact

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.