Achilles ATR Sport | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Achilles ATR Sport

Achilles
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Achilles ATR Sport

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.04/6

Achilles ATR Sport to opona letnia, która należy do segmentu ekonomicznego, co sprawia, że jest świetnym rozwiązaniem dla każdego kierowcy, który dba o świetny stosunek jakości do ceny. Model ten przeznaczony został samochodom osobowym i zapewnia pełny komfort, bezpieczeństwo oraz możliwość wykorzystania pełnych osiągów pojazdu. Występuje w szerokiej gamie rozmiarów, która zaczyna się od 15, a kończy na 20 calach.

Zastosowano tutaj kierunkową rzeźbę bieżnika, która charakteryzuje się świetną przyczepnością na mokrych nawierzchniach, co czyni model ATR Sport dobrym ogumieniem na deszczowe lato. Swoje właściwości model ten zawdzięcza rowkom w kształcie litery V, które świetnie odprowadzają wodę, zanim dostanie się ona pod czoło opony, redukując jej styczność z nawierzchnią. Jest to kluczowe rozwiązanie, gdyż w innym wypadku bardzo łatwo byłoby o poślizg. 

Firma Achilles doskonale wie, że dobra mieszanka gumowa to podstawa funkcjonalnej opony. Postawili tutaj na spory dodatek związków krzemionki, co pozwoliło na zachowanie dużej elastyczności opony, niezależnie od panujących warunków zewnętrznych. Zapewnia to zwiększoną odporność uszkodzenia mechaniczne nawet przy wysokich prędkościach. Rozwiązanie to redukuje również szybkość zużywania się bieżnika.

Opona Achilles ATR Sport to świetna opcja na letnie dni, szczególnie jeśli kolejne miesiące mają być deszczowe. Pozwala na zachowanie dobrej przyczepności w zróżnicowanych warunkach, a dzięki obniżeniu oporów toczenia, zmniejszono ilość zużywanego paliwa.

Dostępne rozmiary opon Achilles ATR Sport

15 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.