Opony letnie Achilles

Achilles
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
Achilles

Szerokość

Profil

Średnica

Opony letnie Achilles czy warto kupić?

Mimo, że opony letnie marki Achilles istnieją na rynku stosunkowo od niewielu lat, zdążyły zdobyć już szeroką popularność wśród polskich i europejskich kierowców.

Opony letnie Achilles docenione zostały za długie przebiegi oraz solidne osiągi nawet na trudnym terenie.

Ogumienie na lato indonezyjskiego producenta korzysta z nowoczesnych rozwiązań, które opracowywane i budowane są w wielkich fabrykach Multistrada Arah Sarana na terenie Azji.

Dzięki niewysokim kosztom produkcji, w oponach na sezon letni marki Achilles udało się zachować azjatycką dbałość o szczegóły i wysokie parametry oraz korzystną cenę.

Szeroka oferta ogumienia letniego Achilles w popularnych rozmiarach umożliwi dobranie właściwych i ekonomicznych opon, niezależnie od potrzeb i posiadanego pojazdu.

O producencie opon letnich Achilles

Ogumienie pochodzące z Indonezji może brzmieć nieco egzotycznie, jednak opony letnie Achilles są przystosowane do potrzeb nawet wymagającego europejskiego kierowcy.

Dostosowanie opon na lato Achilles do zróżnicowanych warunków, firma osiągnęła przez współprace z oponiarskimi liderami branży, między innymi z koncernem Pirelli.

Choć marka istnieje dopiero od 1988 roku, aktualnie działa pod szyldem koncernu Michelin - jednego z największych producentów opon na świecie.

Francuski koncern inwestuje w produkcję opon letnich Achilles kwoty rzędu 439 milionów dolarów. Wartość inwestycji świadczy o potencjale i wysokiej jakości, którą w ogumieniu Achilles widzą duże koncerny.

Dzięki inwestycjom i technologiom, europejskiego giganta, opony letnie Achilles zapewniają dziś konkurencyjną jakość i wysokie osiągi. Przy tym zachowują korzystne dla każdego kierowcy ceny.

Najwyżej oceniane letnie opony Achilles

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.