Achilles Desert Hawk UHP

Achilles
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Achilles Desert Hawk UHP

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Achilles Desert Hawk UHP to opona letnia, której przeznaczeniem są samochody z napędem na cztery koła. Zalicza się ona do segmentu ekonomicznego, który charakteryzuje się świetnym stosunkiem jakości do ceny. Jest to model, który pomoże zachowaniu przyczepności i stabilności zarówno w miejskich warunkach, jak i na trudniejszych, szutrowych trasach. 

Z racji na przeznaczenie, model ten został wyposażony w bieżnik symetryczny, który świetnie sprawdza się na zróżnicowanej powierzchni. Jest to opcja, która dzięki szerokim rowkom i dużej ilości nacięć pozwoli na szybkie i sprawne odprowadzanie wody, zanim mogłaby ona przysporzyć kłopotów ze stycznością pojazdu z nawierzchnią. Redukuje to możliwość wystąpienia zjawiska aquaplaningu.

Innowacyjna mieszanka gumowa pozwala na zachowanie pełnej elastyczności w szerokim zakresie temperatur. Ważne, żeby wiedzieć, że nie chodzi tylko o panujące warunki atmosferyczne, ale również nagrzanie opon ze względu na ich tarcie podczas jazdy – im większa prędkość, tym cieplejsza opona. Firma Achilles postarała się, aby nie miało to wpływu na odporność całej konstrukcji, co sprawia, że nawet przy wysokich prędkościach, bieżnik ściera się wolniej i równomiernie.

Achilles Desert Hawk UHP to świetna opcja dla każdego miłośnika samochodów z napędem 4x4, który docenia opony dostarczające dobrych osiągów w świetnej cenie. Jednocześnie udało się zmniejszyć opory toczenia, co przyniosło efekt redukcji ilości spalanego paliwa, a więc mniejszych wydatków dla kierowcy.

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.