Opony Achilles

Achilles
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Achilles

Szerokość

Profil

Średnica

Czy warto kupić opony Achilles?

Opony marki Achilles należą dla klasy ekonomicznej. Dzięki dużym inwestycjom oraz wsparciu technologicznemu koncernu Michelin, opony zimowe, letnie i całoroczne Achilles charakteryzują się świetnym stosunkiem wysokiej jakości do niskiej ceny.

Mimo egzotycznego rodowodu, ogumienie producenta z Indonezji jest dziś świetnie dostosowane do potrzeb europejskiego kierowcy. Marka nieustannie pracuje nad zaawansowanymi technologiami, by ogumienie nie zawiodło w żadnych warunkach.

Poszukując opon oferujących stabilne prowadzenie w korzystnej cenie, warto zwrócić się w kierunku opon Achilles. Ich jakość podkreślają tysiące pozytywnych opinii kierowców z całego świata.

Opony Achilles historia producenta

Koncern Achilles Radial produkuje opony samochodowe już od 1988 roku i wywodzi się z Indonezji.  Cała marka opon ma swoje korzenie w firmie MASA (Multistrada Arah Sarana).

Trzy lata później firma Achilles zainwestowała w mocny rozwój technologii do produkcji opon, dzięki współpracy z włoską marką Pirelli. W 1995 indonezyjska marka ogumienia rozpoczęła również szeroką współpracę z koncernem Continental.

Wysokiej jakości opony Achilles zostały dostrzeżone przez liderów rynku. Może o tym świadczyć fakt, że indonezyjska marka  została wykupiona przez koncern Michelin - aktualnie jednego z największych producentów opon na świecie.

Dzięki dobremu zarządzaniu oraz ambitnemu podejściu, marka z Indonezji konsekwentnie podbijała kolejne rynki światowe. Obecność i sukcesy opon z logiem Achilles na torach wyścigowych pozwoliła im zdobyć jeszcze większą popularność wśród kierowców.

Dziś, marka opon prowadzona przez firmę MASA może pochwalić się ogromnym zapleczem produkcyjnym. Fabryki firmy ciągle się rozwijają i już teraz zajmują powierzchnię niemal 200 hektarów.

Ciekawostka o oponach Achilles

Obecność opon marki Achilles w sportach to nie tylko wyścigi samochodowe. W 2013 roku indonezyjski producent zdobył popularność, wspierając światowej sławy piłkarski klub Manchester United.

To nie koniec popularności, jaką opony Achilles zbudowały w światowym sporcie. Achilles jest pierwszą z marek branży oponiarskiej, która figurowała jako oficjalny sponsor klubów, takich jak Bali United Football Club od 2015 roku czy rok później Paris Saint-Germain.

Najwyżej oceniane opony Achilles

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.