Achilles Desert Hawk H/T 2

Achilles
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Achilles Desert Hawk H/T 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Achilles Desert Hawk H/T 2 to letnie opony samochodowe przeznaczone do aut sportowo-użytkowych typu SUV oraz pojazdów terenowych z napędem 4x4. Producenci tego modelu zadbali o wykorzystanie różnorodnych rozwiązań technologicznych mających na celu optymalizację komfortu i bezpieczeństwa jazdy w różnorodnych warunkach letnich. Korzystając z tego ogumienia, można jeździć po mieście oraz dalszych trasach na asfalcie, a także w terenie o umiarkowanym stopniu trudności.

Prezentowany model jest ogumieniem klasy ekonomicznej. Oznacza to, że charakteryzuje się bardzo przystępną ceną, pomimo której jest w stanie zaoferować przyzwoite właściwości jezdne w różnorodnych warunkach drogowych oraz atmosferycznych charakterystycznych dla sezonu letniego w naszym kraju. Stosunek ceny do jakości wypada w tym przypadku bardzo korzystnie dla użytkownika.

Opisywane opony zostały specjalnie wzmocnione. Ich masywna konstrukcja jest optymalnie przystosowana do ciężkich i mocnych pojazdów terenowych z napędem 4x4. Produkt ten wytrzymuje intensywne użytkowanie w różnorodnych warunkach drogowych oraz pogodowych.

W oponach Achilles Desert Hawk H/T 2 wykorzystano bieżnik asymetryczny, którego zewnętrzna część odpowiada za skuteczne i bezpieczne pokonywanie zakrętów oraz za stabilność na suchej drodze. Środkowa część bieżnika zawiera liczne kanały i rowki odpowiedzialne za odprowadzanie wody spod czoła opony. Rozwiązanie to zmniejsza szansę na poślizg oraz zapewnia stabilność i krótką drogę hamowania na mokrym podłożu.

Popularne rozmiary opon Achilles Desert Hawk H/T 2

Dostępne rozmiary opon Achilles Desert Hawk H/T 2

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.