Achilles Desert Hawk H/T

Achilles
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Achilles Desert Hawk H/T

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Achilles Desert Hawk H/T została zaprojektowana nie tylko z myślą o komfortowej jeździe w sezonie wiosenno-letnim, ale jako opona uniwersalna. Jej unikalna technologia i pomysłowy projekt bieżnika zapewniają, że jest w pełni zdolna do radzenia sobie w warunkach jesienno-zimowych. 

Bieżnik tej opony ma oryginalny wzór. Jej środkowa część, ograniczona dwoma pierścieniowymi rowkami w strefach barkowych, zapewnia dobre właściwości trakcyjne. Dostosowanie do zmiennych warunków pogodowych ułatwiają wielofunkcyjne, faliste bloki, które przechodzą przez cały bieżnik. Utworzone przez nie centralne żebro oraz dwa zygzakowate rowki przyczyniają się do wysokiej stabilności kierunkowej podczas jazdy na wprost, jak również do wyraźnej reakcji na polecenia kierownicy.

Kolejną cechą opony Achilles Desert Hawk H/T jest wzmocniona ściana boczna, która oferuje doskonałe trzymanie się drogi, możliwości terenowe i wysoki poziom odporności na wszelkie obciążenia, a wszystko to przy zachowaniu wysokiego poziomu wydajności.

Popularne rozmiary opon Achilles Desert Hawk H/T

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.