Achilles ATR Sport 2

Achilles
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Achilles ATR Sport 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Achilles ATR Sport 2 to następca znanego modelu ATR Sport indonezyjskiej marki, który ma w zanadrzu wiele usprawnień pomagających w zachowaniu bezpieczeństwa, kontroli nad pojazdem, jak i wysokich osiągów. Jest to opona przeznaczona do użytku w samochodach osobowych i należy do segmentu ekonomicznego, co czyni ją świetnym ogumieniem w bardzo rozsądnej cenie. 

Model ten wyposażony został w klasyczne, sprawdzone rozwiązania, które zostały delikatnie zmodyfikowane, aby jeszcze lepiej służyły kierowcy. Bieżnik ma tutaj rzeźbę kierunkową, co oznacza, że bardzo dobrze radzi sobie z deszczową pogodą. Wszystko to dzięki rowkom w kształcie litery V, których zadaniem jest sprawne i szybkie odprowadzanie wody, zanim spowoduje ona zmniejszenie przyczepności pojazdu z nawierzchnią. Trzeba powiedzieć, że wypełnia to zadanie świetnie. 

Stabilność całej konstrukcji jest możliwa dzięki zastosowaniu dwóch samoblokujących się pasów klocków i wyjątkowo wytrzymałego żebra. Pomagają one w zachowaniu pełnej sterowności nad pojazdem po stronie kierowcy, ograniczając wpływ środowiska. 

Marka Achilles zawsze dba o dobrą mieszankę gumową, więc postanowili nie zmieniać swoich przyzwyczajeń również w modelu ATR Sport 2. Zastosowano tutaj formułę ze związkami krzemionki, która pozwala na zachowanie optymalnej elastyczności w szerokim zakresie temperatur, co łączy się z wolniejszym zużyciem bieżnika.

Achilles ATR Sport 2 to świetne rozwiązanie dla każdego miłośnika dynamicznej, a jednocześnie bezpiecznej i komfortowej jazdy w okresie letnim. 

Popularne rozmiary opon Achilles ATR Sport 2

Dostępne rozmiary opon Achilles ATR Sport 2

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.