Achilles Desert Hawk X-MT

Achilles
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Achilles Desert Hawk X-MT

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Achilles Desert Hawk X-MT to ogumienie letnie stworzone z myślą o samochodach sportowo-użytkowych typu SUV oraz autach terenowych wyposażonych w napęd 4x4. Produkt ten został specjalnie wzmocniony, aby bez większych problemów utrzymywać przeciążenia oraz obciążenia generowane przez ciężkie i mocne samochody terenowe. 

Masywna konstrukcja opon Achilles Desert Hawk X-MT przekłada się również na zoptymalizowaną ochronę przed odkształceniami i uszkodzeniami związanymi z użytkowaniem w terenie. Model ten jest również przystosowany do komfortowej i bezpiecznej jazdy na asfalcie w różnych warunkach pogodowych i drogowych w porze letniej.

Prezentowane ogumienie jest produktem klasy ekonomicznej. Oznacza to, że zalicza się do najniższej półki cenowej. Pomimo to charakteryzuje się przyzwoitymi właściwościami jezdnymi na suchych i mokrych nawierzchniach. Producent zadbał o wykorzystanie technologii, które przystosowują opony Achilles Desert Hawk X-MT do zróżnicowanych i zmiennych warunków letnich.

Model ten wyróżnia się agresywną rzeźbą bieżnika, którego elementy zapewniają optymalną przyczepność do różnych typów nawierzchni. Wysokie kostki oferują nie tylko bezproblemowe ruszanie z miejsca, ale również bezpieczne hamowanie oraz stabilność na zakrętach czy też prostej drodze przy wysokiej prędkości.

Jeśli chodzi o jazdę w terenie, to ułatwiają ją barki opony, które zostały specjalnie wzmocnione. Szerokie centralne żebro odpowiada z kolei za bezpieczną i stabilną jazdę na zakrętach.

Nie należy zapominać o innowacyjnej mieszance gumowej. Charakteryzuje się ona dużą trwałością oraz optymalną elastycznością.

Popularne rozmiary opon Achilles Desert Hawk X-MT

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.