Opony zimowe Achilles

Achilles
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
zimowe opony
Achilles

Szerokość

Profil

Średnica

Opony zimowe Achilles informacje o marce 

Koncern Achilles Radial posiada stosunkowo krótką historię, gdyż produkcją opon zimowych zajmuje się dopiero od 1988 roku. Choć marka pochodzi z Indonezji, ogumienia na zimę z logiem Achilles produkowane jest pod kierowców z mroźnych, północnych części świata.

Marka przy produkcji ogumienia na sezon zimowy współpracowała m. in. z koncernem Pirelli. Aktualnie ogumienie na sezon zimowy Achilles produkowane jest pod szyldem koncernu Michelin - jednego ze światowych oponiarskich liderów.

Duże inwestycje francuskiego producenta są dobrą rekomendacją wysokiej jakości i niezawodności, jaką oferują opony zimowe marki Achilles.

Opony zimowe Achilles dla kogo są?

W zimowej ofercie ogumienia indonezyjskiego producenta znajduje się kilka wariantów udanego modelu ekonomicznej opony Achilles Winter.

W zależności od wybranej opony zimowej oraz rozmiaru, ogumienie z oferty zimowej Achilles jest dobrą propozycją dla właścicieli wszelkiego rodzaju samochodów osobowych, aut kompaktowych i miejskich, ale też pojazdów dostawczych i tych o wyższej mocy silnika.

Każdy model opon zimowych z logiem Achilles łączą jednak wspólne cechy. Są to konkurencyjne osiągi pod względem hamowania i jazdy na mokrej nawierzchni oraz wysoki poziom bezpieczeństwa.

Czy warto kupić opony zimowe Achilles?

Dzięki wysokiej jakości, precyzji wykonania oraz zaawansowanym technologiom, opony na zimę Achilles oferują dziś wysoki standard bezpieczeństwa i komfortu jazdy za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Mimo egzotycznego rodowodu, każda opona zimowa z oferty Achilles ma zapewniać wysokie osiągi, nawet w trudnych i śnieżnych warunkach.

W okresie zimowym, najważniejsze jest bezpieczeństwo. Warto zapewnić je sobie i podróżującym z nami pasażerom, kupując ogumienie zimowe producenta, któremu zaufał lider branży oponiarskiej.

Jeśli poszukujesz opon klasy ekonomicznej, które jednocześnie zapewnią wysoką jakość oraz komfortowe i bezpieczne dotarcie do celu, wybierz ogumienie zimowe Achilles!

Najwyżej oceniane zimowe opony Achilles

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Pozostałe opony Achilles na sezon zimowy

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.