Achilles Winter 101 C

Achilles
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Achilles Winter 101 C

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Achilles Winter 101 C to opona zimowa przeznaczona jest do aut dostawczych. Przynależy do klasy ekonomicznej opon, wyróżnia się dobrymi parametrami technicznymi. Achilles Winter 101C to zimowa opona stworzona z myślą o codziennej jeździe.

Przedstawiona opona posiada oznaczenie 3PMSF, spełnia wymogi Unii Europejskiej dotyczące opon zimowych. Ogumienia przed uzyskaniem takiego symbol, jest dokładnie testowane pod kątem przyczepności na śniegu.

Posiada szeroki kanały w bieżniku w kształcie przybliżonym do pioruna, które są odpowiedzialne za świetnie odprowadzanie wody oraz błota pośniegowego. Ten model opon zapewnia dobre prowadzenia samochody na mokrej nawierzchni.

Gęsto umieszczone lamele gwarantują dobrą przyczepność na śniegu.
Ten model opon posiada asymetryczny bieżnik, przez co dobrze sprawdza się na mokrej, jak i suchej nawierzchni.

Mieszanka ogumienia, z które wyprodukowano oponę, jest niezwykle elastyczna w szerokim zakresie temperatur. W związku z tym zwiększona jest, powierzchnia stylu opony z drogą, dzięki temu jazda jest bezpieczna i komfortowa.

Producent zadbał o równomierne rozłożenie nacisków, co skutkuje równomiernym zużywaniem się bieżnika. W tej oponie zastosowana została technologia wzajemnie blokujących się lameli, przez poprawia się jakość prowadzenia na mokrej, oblodzonej nawierzchni. Szerokie żebro zapewni dobre właściwości na suchej drodze.

Ten model opony Achilles zbudowany został z wysokiej jakości komponentów, które są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Jest to świetna propozycja dla kierowców, którzy od ogumienia oczekują niezawodności oraz ekonomicznej eksploatacji. 

Popularne rozmiary opon Achilles Winter 101 C

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.