Achilles Winter 101 X

Achilles
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Achilles Winter 101 X

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Achilles Winter 101 X to zimowa opona przeznaczona do samochodów osobowych. Jest to ogumienie klasy ekonomicznej, które charakteryzuje się zadowalającymi właściwościami jezdnymi oraz bardzo niską ceną. Model ten spełnia wymagania użytkowników preferujących spokojną jazdę miejską i na trasie w zróżnicowanych warunkach zimowych.

Potwierdzeniem właściwego przystosowania tej opony do zimy, jest uzyskane oznaczenie 3PMSF. Otrzymują je wyłącznie produkty, które przeszły rygorystyczne testy i spełniają wymagania Unii Europejskiej w zakresie przyczepności na śniegu.

W modelu Achilles Winter 101 X zastosowany został bieżnik o symetrycznej budowie. Taka technologia zapewnia przyczepność, stabilność oraz krótką drogę hamowania na suchej, mokrej, oblodzonej oraz ośnieżonej nawierzchni. Co więcej specjalne kanały i rowki skutecznie usuwają błoto pośniegowe i wodę spod opony. Dzięki temu znacznie zmniejsza się ryzyko wystąpienia aquaplaningu oraz utraty przyczepności w wyniku poślizgu na śniegu.

Opisywane ogumienie zostało wyprodukowane na bazie innowacyjnej i starannie dobranej mieszanki gumowej. Materiał ten zachowuje optymalną elastyczność nawet w skrajnie niskich temperaturach. Co więcej mieszanka ta generuje niski poziom hałasu oraz charakteryzuje się zoptymalizowaną odpornością na zużycie.

Oznacza to, że można cieszyć się zadowalającymi parametrami opony nawet po przejechaniu wielu tysięcy kilometrów.

Testy opony zimowej Achilles Winter 101 X

  • Test Auto Bild Allrad w rozmiarze 235/60 R18, opona zimowa Achilles Winter 101 X otrzymała notę zadowalającą (2018 r.).

Popularne rozmiary opon Achilles Winter 101 X

Dostępne rozmiary opon Achilles Winter 101 X

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.