Opony całoroczne Achilles

Achilles
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
całoroczne opony
Achilles

Szerokość

Profil

Średnica

Opony całoroczne Achilles zalety

Marka Achilles została doceniona przez wielu kierowców przede wszystkim za znakomity stosunek jakości do ceny.

Indonezyjski producent w swojej historii współpracował technologicznie z czołowymi producentami branży, np. włoską marką Pirelli.

Dziś opony całoroczne Achilles produkowane są pod szyldem i nadzorem koncernu Michelin. A jest to jeden z niekwestionowanych liderów, jeśli chodzi o produkcje ogumienia.

Kolejną zaletą ogumienia wielosezonowego Achilles jest dopracowany, asymetryczny wzór bieżnika. W połączeniu z szerokimi rowkami obwodowymi, każda opona na cały rok ma zapewniać optymalną przyczepność oraz stabilność na zakrętach, podczas jazdy na mokrej nawierzchni.

Dzięki dobremu systemowi odprowadzania wody spod kół, opony indonezyjskiej marki z przeznaczeniem na cały rok zapewniają jeszcze wyższy standard bezpieczeństwa w kapryśnym, europejskim klimacie.

Opony wielosezonowe Achilles dlaczego warto kupić

Rozwiązanie, jakim jest ogumienie wielosezonowe marki Achilles dedykowane jest oszczędności - czasu i pieniędzy.

Dzięki ograniczeniu kosztów produkcji, opony na każdy sezon marki z Indonezji są dostępne dla każdego kierowcy, niezależnie od zasobności portfela.

Choć jest to cecha typowa dla opon klasy ekonomicznej, ogumienie całoroczne Achilles może swoimi osiągami konkurować z niejedną marką z wyższej półki.

Przeglądając ofertę Achilles, warto kupić opony wielosezonowe ze względu na komfort użytkowania, jaki dają. Dzięki nim kierowca uzyskuje niezależność, od bardzo zmiennych w tym rejonie warunków pogodowych.

Odchodzą też uciążliwe koszty zakupu i planowanie terminów, związane z wymianą sezonową ogumienia. 

Cenisz sobie wygodę i ekonomię jazdy, ale nie chcesz rezygnować z bezpieczeństwa? Wybierz rozwiązanie, w które zainwestowali nie tylko oponiarscy liderzy, ale też tysiące zadowolonych kierowców.

Już dziś dobierz opony wielosezonowe Achilles do swojego samochodu!

Najwyżej oceniane całoroczne opony Achilles

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Pozostałe opony Achilles całoroczne

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.