Achilles Four Seasons

Achilles
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Achilles Four Seasons

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Achilles Four Seasons to całoroczne opony indonezyjskiej marki Achilles, które gwarantują doskonałe adaptowanie się do warunków pogodowych przez cały rok.

Marka ta od zawsze cechowała się produktami na najwyższym poziomie i w tym wypadku klienci nie będą mieli na co narzekać. Użycie tradycyjnych materiałów sprawia, że opony te cechują się atrakcyjną ceną i funkcjonalnością.

Producent zapewnia, że wielosezonowy bieżnik i duża ilość rowków to zapewniają bezpieczną jazdę po mokrych nawierzchniach, a z kolei klocki z podzielonymi rowkami sprawiają, że jazda po śniegu jest w pełni komfortowa i bezpieczna. Kierowca nie musi się więc obawiać jazdy po oblodzonej jezdni czy kierowania pojazdem podczas ulewy.

W przypadku tego modelu zastosowano bieżnik kierunkowy, dzięki któremu możliwe jest efektywne odprowadzanie błota oraz wody, a panowanie nad samochodem jest możliwe niezależnie od warunków pogodowych.

Produkcja opon została dostosowana do unijnych wymogów, a tradycyjna mieszanka odpowiedniej gumy pozwala na redukcję ścierania, a także optymalną przyczepność.

Indonezyjski producent funkcjonujący od 2005 roku podkreśla również, że użycie najwyższej klasy urządzeń i materiałów zapewniają bardzo długą żywotność opon. Nowoczesne technologie zostały w tym wypadku wykorzystane, aby ogumienie gwarantowało maksymalną stabilność i komfort jazdy. 

Testy opony całorocznej Achilles Four Seasons

  • Test All Season Tyre Market Overview w rozmiarze 155/70 R13 , opona całoroczna Achilles Four Seasons otrzymała notę zadowalającą.

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.