Achilles Multivan

Achilles
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Achilles Multivan

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Achilles Multivan to letnie ogumienie klasy ekonomicznej przeznaczone dla aut dostawczych. Ten model opon wyróżnia wysoka wytrzymałość na obciążenia oraz przedłużona żywotność. Wzmocnione ogumienie świetnie sobie radzi z ciężkim ładunkiem.

Guma wyposażona jest w symetryczny bieżnik, który zapewnia optymalne osiągi na każdym typie nawierzchni. Taki typ bieżnika ma cztery proste rowki, które szybko i skutecznie odprowadzają nadmiar wilgoci oraz minimalizują ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaningu. W ten sposób bez względu na pogodę zachowana zostaje przyczepność.

Zastosowanie nowoczesnej mieszanki ogumienia zwiększa okres eksploatacji gumy oraz wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Specjalne rowki mają za zadanie nie dopuścić do przegrzania gumy, w związku z czym Achilles Multivan zapewnia dynamiczną jazdę.

Producent obniżył opory toczenia, dzięki czemu zmniejszyło się spalanie i emisja dwutlenku węgla do atmosfery. Zaprezentowany model ogumienia odpowiednio rozkłada naciski, co skutkuje równomiernym i powolnym ścieraniem bieżnika. Opony nie obniżają osiągów wraz z ilością przejechanych kilometrów.

Taki ogumienie to dobre rozwiązania dla kierowców, którzy cenią nie tylko atrakcyjną cenę, ale również wyważone osiągi i dobre zachowanie opon w każdych warunkach.

Firma Achilles to indonezyjski producent ogumienia klasy ekonomicznej. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1988 roku. Ogumienie tego producenta cechuje dobry stosunek ceny do jakości. Opony Achilles Multivan należy montować, jeśli średnia dobowa temperatura powietrza przekracza 7 stopni Celsjusza.

Popularne rozmiary opon Achilles Multivan

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.