Achilles 122

Achilles
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Achilles 122

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Achilles 122 to opony letnie zaprojektowane z myślą o samochodach osobowych. Jest to model zaliczany do klasy ekonomicznej, zalecany w głównej mierze do użytkowania na autostradach. Opony te charakteryzują się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości.

Oznacza to, że pomimo swojej najniższej półki cenowej, model ten jest w stanie zapewnić przyzwoite parametry w różnorodnych warunkach drogowych i atmosferycznych charakterystycznych dla sezonu letniego na terenie naszego kraju.

Producent zadbał o wykorzystanie różnych rozwiązań, które optymalizują komfort i bezpieczeństwo jazdy. Opony te są polecane przede wszystkim do słabszych i mniejszych pojazdów, których kierowcy preferują spokojny styl jazdy na krótkich oraz dalszych dystansach.

Bardzo ważną cechą tego produktu jest symetryczny bieżnik przystosowany do różnorodnych warunków drogowych i pogodowych panujących latem. Taka konstrukcja bieżnika razem z solidnym żebrem centralnym przekłada się na stabilną jazdę na zakrętach oraz przy dużych prędkościach.

Duża liczba nacięć i rowków pozwala na efektywne odprowadzanie wody i zmniejszenie ryzyka poślizgu na wodzie. Auto jest dzięki temu stabilne oraz oferuje krótką drogę hamowania w każdych warunkach letnich.

Oponę Achilles 122 wyprodukowano na bazie innowacyjnej mieszanki gumowej, która charakteryzuje się zoptymalizowaną elastycznością oraz odpornością na ścieranie czy też uszkodzenia mechaniczne. Przekłada się to na długi okres żywotności przy zachowaniu pełni właściwości jezdnych.

Popularne rozmiary opon Achilles 122

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.