Achilles 2233 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Achilles 2233

Achilles
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Achilles 2233

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Achilles 2233 to letnia opona zaprojektowana z myślą o samochodach osobowych, które charakteryzują się podwyższonymi osiągami i sporą prędkością maksymalną. Jest to produkt zaliczany do klasy budżetowej. Oznacza to, że można go nabyć w bardzo przystępnej cenie.

Pomimo niskiej półki cenowej, poziom jakości jest zadowalający, a opony oferują przyzwoite parametry w wielu różnych warunkach drogowych oraz atmosferycznych, jakie panują w sezonie letnim na terenie naszego kraju.

Producent zadbał o wykorzystanie różnych rozwiązań poprawiających komfort i bezpieczeństwo jazdy. Bardzo ważna jest asymetryczna rzeźba bieżnika. Zewnętrzna część opon zapewnia stabilną jazdę z dużymi prędkościami oraz wpływa korzystnie na sprawne i bezpieczne pokonywanie zakrętów.

Wewnętrzna część opony zawiera liczne nacięcia oraz rowki, które w efektywny sposób odprowadzają wodę spod czoła opony. Takie rozwiązanie w dużym stopniu ogranicza szansę na wystąpienie zjawiska aquaplaningu.

Bardzo ważną rolę odgrywa innowacyjna mieszanka gumowa opon Achilles 2233 z dużą zawartością krzemionki. Materiał ten optymalizuje trakcję w czasie jazdy po zakrętach, przyspieszania oraz hamowania. Mieszanka ta zachowuje bardzo dobrą elastyczność w szerokim zakresie temperatur. Dzięki temu powierzchnia styku z podłożem jest zawsze odpowiednio duża, a to przekłada się na doskonałą przyczepność i krótką drogę hamowania.

Wspomniana mieszanka gumowa opon Achilles 2233 charakteryzuje się również zoptymalizowaną odpornością na uszkodzenia oraz ścieranie.

Dostępne rozmiary opon Achilles 2233

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.