Falken FK453 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Falken FK453

Falken
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Falken FK453

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Falken FK453 to opona letnia przeznaczona do montażu i użytkowania w samochodach osobowych. Jest to produkt przystosowany do dynamicznej jazdy w sezonie letnim. To właśnie dlatego nadaje się do użytkowania w pojazdach o sportowym charakterze, wyposażonych w jednostki napędowe o dużej mocy.

Producent położył duży nacisk na zastosowanie nowoczesnych technologii poprawiających komfort i bezpieczeństwo jazdy w zróżnicowanych warunkach. To właśnie dlatego produkt cieszy się pozytywnymi rekomendacjami ekspertów z branży motoryzacyjnej oraz zwyczajnych użytkowników.

W ogumieniu Falken FK453 wykorzystano asymetryczny bieżnik, który zapewnia optymalne parametry na suchym oraz mokrym podłożu. Jest to idealny wybór dla kierowców preferujących dynamiczną jazdę zarówno w dobrej, jak i niesprzyjającej pogodzie.

W bieżniku tym wykorzystano szerokie rowki i kanały, które są odpowiedzialne za szybkie i skuteczne odprowadzanie wody spod czoła opony. To właśnie dlatego jazda jest wygodna i bezpieczna niezależnie od warunków. Technologia ta zwiększa ochronę przed aquaplaningiem.

Producent opon Falken FK453 położył również nacisk na doskonałe wzmocnienie ściany bocznej tego modelu. Rezultatem tego zabiegu jest poprawiona przyczepność oraz optymalna trakcja na prostej trasie oraz zakrętach. W centralnej części bieżnika umieszczone zostały trzy kanały, które nie tylko odprowadzają wodę, ale również skutecznie chłodzą oponę. Jest to ważne, ponieważ dzięki temu nie nagrzewa się ona nadmiernie podczas szybkiej, dynamicznej, sportowej jazdy i przez cały czas zachowuje pełnię swoich osiągów.

Nowoczesna mieszanka gumowa modelu Falken FK453 charakteryzuje się zoptymalizowaną odpornością na zużycie. Optymalne rozłożenie nacisków przekłada się na powolne i równomierne zużycie bieżnika, który zachowuje swoje właściwości nawet pod koniec okresu żywotności opony. Bardzo ważne jest również to, że opona Falken FK453 została zaprojektowana tak, aby jej praca była cicha i komfortowa. Zapewnia to duży komfort i przyjemność z jazdy.

Dostępne rozmiary opon Falken FK453

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.