Gislaved Ultra Speed | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Gislaved Ultra Speed

Gislaved
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Gislaved Ultra Speed

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.22/6

Gislaved Ultra Speed to nowoczesna opona zaprojektowana dla dużych samochodów luksusowych i rodzinnych, łącząca wysokie przebiegi i optymalne właściwości jezdne. Ucieszy miłośników szybkiej jazdy — dopuszczalna prędkość wynosi 300 km/h.

Ponieważ opona jest przeznaczona do jazdy z dość dużymi prędkościami, konstruktorzy postarali się, aby była jak najbardziej bezpieczna i niezawodna. Opona wyróżnia się lepszym prowadzeniem, większą trwałością i niższym poziomem hałasu. 

Poprawa stabilności została osiągnięta dzięki nowemu profilowi z podwójnymi blokami w sekcjach bocznych, które są połączone specjalnymi "opaskami". Opona Ultra Speed ma głębokość bieżnika zwiększoną o około 4%, a jej nowoczesny wzór bieżnika zmniejsza poziom hałasu, co przekłada się na bardziej komfortową jazdę.

Masywne podłużne rowki szybko odprowadzają wodę z obszaru styku z nawierzchnią, redukując zjawisko aquaplaningu. Stabilność na zakrętach, nawet przy maksymalnych prędkościach, uzyskano dzięki "makroblokom" w strefie barkowej opony.

Zwiększona powierzchnia styku centralnej części opony z podłożem, zastosowanie specjalnej mieszanki gumowej oraz płaski kontur pozwalają na znaczne wydłużenie żywotności eksploatacyjnej opony Gislaved Ultra Speed. Zoptymalizowana sztywność bieżnika i podwójnego bloku pozwala na użytkowanie opony nawet na mocno obciążonych samochodach dostawczych.

Obniżony poziom hałasu uzyskuje się dzięki specjalnym rowkom w powierzchniach bocznych, które są rozmieszczone naprzemiennie. Przy tworzeniu tej opony wykorzystano wyłącznie najlepsze materiały i najnowsze osiągnięcia w branży oponiarskiej, dzięki czemu oferuje ona doskonałe osiągi i jakość.

Zalety opony Gislaved Ultra Speed

  • Specjalnie opracowany wzór bieżnika pozwolił uzyskać doskonałe osiągi;

  • specjalne dodatki w mieszance gumowej zwiększają odporność na ścieranie i przyczepność na mokrej nawierzchni;

  • zwiększona głębokość rzeźby bieżnika i wydłużona żywotność opony;

  • specjalny system lameli pozwolił na zmniejszenie efektu dźwiękowego oraz zwiększył trakcję i hamowanie.

Dostępne rozmiary opon Gislaved Ultra Speed

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.