Opony letnie Gislaved

Gislaved
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
Gislaved

Szerokość

Profil

Średnica

O producencie opon letnich Gislaved

Producent opon letnich Gislaved posiada już ponad 100 lat doświadczenia w produkcji ogumienia. Firma została założona w 1893 roku przez braci Carla i Wilhelma Gislow.

Przełomem w długiej historii szwedzkiego producenta opon letnich było dołączenie do koncernu Continental w 1992 roku. Dla Gislaved zaowocowało to produkcją opon letnich na jeszcze szerszą skalę niż wcześniej i otwarcie się na nowe rynki.

Dzięki nowym technologiom produkcyjnym oraz wieloletniemu słuchaniu potrzeb kierowców, opony letnie Gislaved zdobyły uznanie w wielu pozytywnych opiniach.

Ogumienie na lato marki Gislaved, chwalone jest przede wszystkim za bezpieczeństwo oraz precyzję prowadzenia na mokrej i suchej nawierzchni.

Jakie opony letnie Gislaved wybrać?

W filozofii marki Gislaved, każda trasa jest wyjątkowa, tak samo jak każdy kierowca. Producent stara się więc poszerzać ofertę opon letnich, by stanowiły dobry wybór dla jak najszerszej grupy klientów.

W ofercie opon letnich Gislaved możesz wybrać spośród modeli ogumienia przystosowanych do wielu rodzajów pojazdów.

Właściciele samochodów osobowych średniej klasy, a nawet wyższej klasy SUV-ów i aut z napędem 4x4 z pewnością docenią takie modele opon letnich jak Gislaved Ultra Speed  i Ultra Speed 2.

Dla miłośników agresywnego stylu jazdy, producent przygotował wszechstronną oponę na lato Gislaved Urban Speed.

Jeśli jesteś właścicielem pojazdu dostawczego, warto wybrać modele opon letnich Gislaved Com Speed. Stworzono je z myślą o samochodach o dużej masie.

Wybór opon letnich jest ważny i nie warto czekać z nim do ostatniej chwili. Warto postawić na producenta z wieloletnim doświadczeniem, oferującego ogumienie na lato w niskiej cenie.

Skorzystaj z oferty szwedzkiego producenta Gislaved i wybierz opony letnie do swojego samochodu!

Najwyżej oceniane letnie opony Gislaved

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.