Gislaved Com Speed | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Gislaved Com Speed

Gislaved
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Gislaved Com Speed

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.11/6

Gislaved Com Speed to ogumienie letnie zaprojektowane z myślą o użytkowaniu w pojazdach dostawczych, lekkich autach ciężarowych oraz samochodach typu mini-van wyposażonych w felgi o rozmiarze od 14 do 16 cali. Jest to model stanowiący kompromis pomiędzy klasą ekonomiczną, a średnią.

Mimo swojej niskiej ceny, ogumienie to charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi oraz wysokim poziomem komfortu i bezpieczeństwa w zróżnicowanych warunkach drogowych, a także pogodowych w sezonie letnim.

Ogumienie Gislaved Com Speed zostało specjalnie wzmocnione, aby zapewnić odpowiednią wytrzymałość i odporność na obciążenia generowane przez samochody dostawcze, ciężarowe oraz ich maksymalny dopuszczalny ładunek.

Nawet w przypadku intensywnej eksploatacji w niesprzyjających warunkach pod kątem terenu, pogody i obciążenia, opona zachowuje swoje parametry, nie ulega uszkodzeniu ani odkształceniu. To dlatego prezentowany model nadaje się do aut dostawczych wykorzystywanych do użytku prywatnego oraz firmowego.

W modelu Gislaved Com Speed producent zastosował bieżnik o asymetrycznej konstrukcji. Zewnętrzne elementy bieżnika wpływają korzystnie na stabilność jazdy z dużą prędkością oraz bezpieczne pokonywanie zakrętów. Opona ułatwia manewrowanie oraz skraca drogę hamowania w każdych warunkach.

Wewnętrzne rowki o dużej szerokości, ułożone w kształcie zygzaka są z kolei odpowiedzialne za szybkie i skuteczne odprowadzanie wody spod czoła opony, a to w znacznym stopniu minimalizuje szansę na wystąpienie zjawiska aquaplaningu, czyli poślizgu na poduszce wodnej.

Nowoczesny bieżnik opon Gislaved Com Speed posiada wiele korzystnych cech. Wpływa on pozytywnie na bezpieczeństwo oraz komfort jazdy w każdych warunkach letnich.

Model Gislaved Com Speed został wyprodukowany na bazie zoptymalizowanej mieszanki gumowej. Jej skład obejmuje różne tworzywa sztuczne wysokiej jakości, które wpływają korzystnie na wytrzymałość oraz żywotność opony. Oprócz tego poprawiają jej elastyczność w szerokim zakresie temperatur.

Dostępne rozmiary opon Gislaved Com Speed

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.