Opony zimowe Gislaved | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony zimowe Gislaved

Gislaved
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.80/6

Wyszukaj
zimowe opony
Gislaved

Szerokość

Profil

Średnica

Testy opon zimowych Gislaved

Testy opon na zimę przeprowadzane są przez niezależne instytucje. Ogumienie zimowe Gislaved jest w nich oceniane pod kątem zachowania oraz parametrów jezdnych.

Warto w tym miejscu sprawdzić model opony zimowej Gislaved Euro Frost 6. W teście opon zimowych z 2019 roku, eksperci z ÖAMTC oraz TCS zdecydowali się polecać kierowcom ogumienie Gislaved.

W teście ADAC z tego samego roku, opona zimowa szwedzkiego producenta także osiągnęła parametry zadowalające ekspertów.

Opony zimowe Gislaved o producencie

Szwedzka marka opon zimowych Gislaved powstała w 1893 roku. Gislaved posiada więc ponad 100 lat doświadczenia w produkcji opon zimowych, które sprawdzają się w trudnych warunkach skandynawskich zim.

Na Gislaved stawiają nie tylko kierowcy, ale też oponiarscy liderzy rynku. W 1992 roku, ogumienie zimowe Gislaved stało się częścią rodziny koncernu Continental.

Dzięki strategii oponiarskiego giganta, Gislaved już 2 lata później stał się marką wyspecjalizowaną w produkcji opon zimowych.

Czy warto kupić opony zimowe Gislaved?

Zima to okres pełen nieprzewidywalnych warunków. Od opon na zimę Gislaved oczekujemy więc przede wszystkim bezpieczeństwa.

Wysoka jakość oraz przystosowanie do zimowych warunków opon Gislaved znalazły już potwierdzenie w nie tylko w pozytywnych opiniach kierowców, ale też w obiektywnych testach.

Warto postawić na markę, która ma doświadczenie w radzeniu sobie z ekstremalnymi warunkami zimowymi. Już teraz postaw na skandynawską jakość i bezpieczeństwo, jakie dają opony zimowe Gislaved!

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.