Gislaved Nord Frost 200 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Gislaved Nord Frost 200

Gislaved
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Gislaved Nord Frost 200

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Gislaved Nord Frost 200 to opona zimowa przeznaczona zarówno do samochodów osobowych, SUV-ów, jak i lekkich pojazdów ciężarowych. Model ten inkorporuje najnowsze technologie, które były testowane w trudnych, nordyckich warunkach. Wszystko to sprawia, że model ten przetrwa nawet najtrudniejsze zimy, zapewniając pełnię bezpieczeństwa. 

Zastosowano tutaj asymetryczną budowę bieżnika, która dzieli się na dwie części. Wnętrze opony odpowiedzialne jest za sprawne odprowadzanie wody, które redukuje możliwość powstania aquaplaningu, który jest bardzo niebezpieczny i może prowadzić do utraty kontroli nad pojazdem.

Zewnętrzna część ogumienia Gislaved Nord Frost 200 odpowiada tutaj za stabilizację całego pojazdu, co zwiększa komfort jazdy na każdym przemierzanym kilometrze. Wszystko to zwieńczone zostało krótkimi drogami hamowania, co jest szczególnie ważne podczas jazdy na ośnieżonych trasach.

Model ten został zaprojektowany w oparciu o wysokiej jakości komponenty mieszanki gumowej. W rezultacie jest to bardzo wytrzymała opona, która znosi nawet najniższe temperatury, zachowując swoją elastyczność. W ten sposób nie musisz martwić się o szybkie zużycie się bieżnika lub pomniejsze uszkodzenia mechaniczne. Długa żywotność to podstawa oszczędności, gdyż nie musisz szybko myśleć o wymianie modelu. 

Producent oczywiście nie zapomniał tutaj również o niskim oporze toczenia, dzięki któremu zminimalizowana została ilość spalanego paliwa. W ten sposób zaoszczędzisz, a jednocześnie ograniczysz emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Popularne rozmiary opon Gislaved Nord Frost 200

Dostępne rozmiary opon Gislaved Nord Frost 200

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.