Gislaved Ultra Speed 2

Gislaved
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Gislaved Ultra Speed 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Gislaved Ultra Speed 2 to letni model ogumienia stworzony z myślą o samochodach osobowych. Jest to produkt, który charakteryzuje się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Jego producent zadbał o wykorzystanie innowacyjnych technologii.

Dzięki nim opona jest w stanie spełnić zróżnicowane wymagania w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy w sezonie letnim. Ogumienie to pasuje do samochodów osobowych oraz pojazdów SUV zaliczanych do klasy średniej. Jest ono dostosowane do spokojnej oraz bardziej dynamicznej jazdy z prędkością do 240 km/h.

Prezentowany produkt posiada asymetryczny bieżnik, który jest odpowiedzialny za optymalną przyczepność oraz wiele innych korzystnych parametrów na suchej, a także mokrej nawierzchni. Jego zewnętrzne elementy w znaczącym stopniu poprawiają stabilność i pewność prowadzenia pojazdu po prostej drodze z dużą prędkością.

Co więcej, ten element bieżnika odpowiada za bezproblemowe manewrowanie i optymalną dynamikę jazdy po suchej drodze. Wewnętrzna część opony posiada z kolei specjalne rowki i kanały o dużej głębokości oraz szerokości. Są to elementy odpowiedzialne za efektywne i szybkie odprowadzanie wody spod czoła opony.

Dzięki takiej technologii, prezentowany model ogumienia zmniejsza ryzyko nagłej utraty przyczepności w wyniku poślizgu na poduszce wodnej (aquaplaningu, który może się przytrafić po wjechaniu w głęboką kałużę).

Na podstawie przedstawionych wyżej parametrów i cech, można zauważyć, że opony Gislaved Ultra Speed 2 wpływają korzystnie na komfort i bezpieczeństwo jazdy w dowolnych warunkach letnich. Warto dodać, że opisywany produkt skraca drogę hamowania na mokrej i suchej nawierzchni.

Specjalnie opracowana mieszanka gumowa opon Gislaved Ultra Speed 2 jest materiałem z domieszką krzemionki. Dzięki niej produkt oferuje optymalną elastyczność w różnych temperaturach. Przekłada się to na lepszą powierzchnię styku ogumienia z podłożem, a to jest ważne ze względu na przyczepność i bezpieczne hamowanie. Dodatkowo, materiał ten skutecznie redukuje hałas pracującej opony.

Dostępne rozmiary opon Gislaved Ultra Speed 2

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.