Gislaved Urban Speed

Gislaved
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Gislaved Urban Speed

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Gislaved Urban Speed to ogumienie letnie do samochodów osobowych. Jest to model charakteryzujący się korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Pomimo swojego niskiego kosztu, prezentowana opona oferuje bardzo dobre właściwości jezdne w sezonie letnim.

Produkt ten został przystosowany w głównej mierze do jazdy w warunkach miejskich. Spisuje się więc dobrze w samochodach miejskich, autach kompaktowych czy też pojazdach klasy średniej o mniejszej mocy silników. Jeśli ktoś preferuje normalny, spokojny styl jazdy i szuka niedrogiego ogumienia to prezentowany model jest doskonałym wyborem dla takich osób.

Oczywiście producent opon Gislaved Urban Speed zadbał o wykorzystanie sprawdzonych technologii, które wpływają korzystnie na komfort i bezpieczeństwo jazdy zarówno na suchej, jak i mokrej drodze. Jest to opona letnia, którą należy stosować, gdy przez dłuższy czas średnia temperatura nie spada poniżej 7 stopni Celsjusza. Jest to produkt klasy średniej, który pod względem wielu parametrów jest zbliżony do modeli premium, jednak jego cena nie jest wygórowana.

Symetryczny bieżnik wykorzystany w oponach Gislaved Urban Speed odpowiada za bardzo wiele istotnych kwestii. Posiada on specjalne elementy, które sprawiają, że opona wczepia się w podłoże i ułatwia ruszanie z miejsca, manewrowanie oraz skraca drogę hamowania.

W konstrukcji tej wykorzystano również odpowiednio głębokie i szerokie rowki oraz kanały odpowiedzialne za efektywne odprowadzanie wody i błota spod powierzchni opony. Dzięki takiemu rozwiązaniu, opony Gislaved Urban Speed zmniejszają ryzyko aquaplaningu, czyli groźnego poślizgu na wodzie, który może doprowadzić do nagłej utraty przyczepności przez pojazd.

Specjalnie dobrana mieszanka gumowa opon Gislaved Urban Speed jest materiałem poprawiającym elastyczność w szerokim spektrum temperatur. Materiał ten charakteryzuje się zoptymalizowaną odpornością na zużycie. Dzięki niemu okres żywotności i przebiegi opisywanego ogumienia są bardzo długie. Bieżnik zużywa się równomiernie, więc zachowuje swoje optymalne parametry nawet pod koniec żywotności produktu.

Dostępne rozmiary opon Gislaved Urban Speed

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.