Federal Himalaya SUV | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Federal Himalaya SUV

Federal
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Federal Himalaya SUV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Federal Himalaya SUV to opona, która została stworzona z myślą o samochodach typu SUV. Jest przeznaczona na sezon zimowy, klasy ekonomicznej. Cechuje się prawidłowymi parametrami na każdym rodzaju nawierzchni.

Ten model został wyposażony w bieżnik kierunkowy, w kształcie litery V, dzięki temu woda, śnieg, czy błoto są bardzo szybko usuwane spod opony. Ulepszony bieżnik, a także specjalna mieszanka z której produkowana jest opona, o obniżonej wadze ma za zadanie redukcję oporów toczenia, co wpływa korzystnie na obniżenie zużycia paliwa w samochodzie.

Gumowa mieszanka z dodatkiem krzemionki zapewnia, także odpowiednią elastyczność modelu, co przekłada się na lepsza przyczepność do podłoża oraz stabilniejszą jazdę. Opona Federal Himalaya SUV została również wzmocniona w ten sposób, aby sprawdzić się nie tylko na krótkich odcinkach drogi, lecz także na dalekich trasach.

Jest ona bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich kierowców, którzy podczas zimy oczekują przede wszystkim bezpieczeństwa, a także przyjemności z jazdy.

Popularne rozmiary opon Federal Himalaya SUV

Dostępne rozmiary opon Federal Himalaya SUV

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.