Opony zimowe Federal | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony zimowe Federal

Federal
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.59/6

Wyszukaj
zimowe opony
Federal

Szerokość

Profil

Średnica

Opony zimowe Federal o producencie

Marka opon zimowych Federal powstała w 1954 roku w Tajwanie, początkowo pod nazwą Tayfeng Rubber. Gdy po 33 latach działalności nazwa została zmieniona ostatecznie na Federal Corporation, firma rozpoczęła sprzedaż opon zimowych na rynku światowym.

Federal jest dziś największym producentem ogumienia samochodowego na zimę na Tajwanie. Opony zimowe Federal, początkowo dystrybuowane do Europy i Australii, dziś zdobyły popularność wśród wielu kierowców.

Przez lata działalności firma Federal utrzymuje reputację solidnej i skutecznie zarządzanej. Warto tu wspomnieć, że do dziś firma ani razu nie musiała brać pożyczek, ani nie popadła w długi.

Jakie opony zimowe Federal wybrać?

W ofercie producenta znajdują się modele ogumienia na zimę, które dobierzesz do typowych samochodów osobowych oraz SUV-ów. Warto tu wspomnieć o linii opon zimowych Himalaya, wraz z modelem Federal Himalaya SUV na czele.

Opona zimowa Federal została doceniona za niskie opory toczenia, a przez to zmniejszenie wydatków na paliwo. Kierunkowy bieżnik oraz nowoczesna mieszanka gumowa, której waga została obniżona, nadają oponie Federal dobrych parametrów oraz przyczepności podczas zimowej jazdy.

Czy warto kupić ogumienie zimowe marki Federal?

Mimo krótkiej historii tajwańskiej firmy, ogumienie na zimę Federal zyskuje reputację w pozytywnych opiniach kierowców. Jako zaleta, wymieniana jest przede wszystkim solidność ogumienia oraz dobre parametry za niską cenę.

Jeśli chcesz czerpać przyjemność z zimowej jazdy, która nie będzie stanowić obciążenia dla portfela, postaw na opony zimowe Federal w sklepie 24opony.pl!

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.