Opony letnie Federal | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony letnie Federal

Federal
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.59/6

Wyszukaj
letnie opony
Federal

Szerokość

Profil

Średnica

Opony letnie Federal kraj pochodzenia

Firma produkująca opony letnie Federal pochodzi z Tajwanu i od początku stawia na produkcję ogumienia w Azji. Aktualnie marka Federal posiada dwie duże fabryki opon letnich na tym kontynencie: w Jhongli (Tajwan) oraz w Nanchang (Chiny).

Mimo, że opony letnie Federal produkowane są na terenie Tajwanu i Chin, marka rozwinęła dystrybucję na teren całego świata. Współcześnie Federal posiada swoich przedstawicieli na terenie ponad 120 krajów.

Zalety opon letnich Federal

Marka Federal produkująca opony letnie może pochwalić się pracą z czołowymi producentami branży oponiarskiej. Dzięki współpracy z koncernami Bridgestone i Sumitomo, marka Federal zyskała duże zaplecze technologiczne, konieczne do tworzenia opon letnich dobrej jakości.

Ogumienie na lato Federal docenia już wielu użytkowników. Wśród najczęściej wymienianych zalet znajduje się zmniejszony poziom generowanego hałasu, dobry stosunek jakości do ceny i komfortowe prowadzenie.

Jakie ogumienie na lato Federal wybrać?

Oferta tajwańskiego producenta Federal obejmuje opony letnie na każdy typ samochodu. Dla właścicieli samochodów osobowych zostało przygotowane ogumienie na lato z linii Federal Evoluzion oraz Formoza.

Jeśli jesteś właścicielem auta 4x4 lub SUV-a z pewnością docenisz opony na sezon letni z linii Federal Couragia. Są one dostosowane do samochodów o większej mocy silnika, byś mógł komfortowo pokonywać każdą drogę.

Federal czerpie doświadczenie także z torów wyścigowych. Zaowocowały one linią opon letnich UHP (Ultra High Performance). W ofercie ogumienia letniego Federal znajdą się więc propozycje dla miłośników szybkiej, sportowej jazdy, a także dla kierowców, którzy przywiązują uwagę do detali.

Postaw na opony letnie Federal już teraz! Skorzystaj z wyszukiwarki 24opony.pl i dobierz ogumienie do swoich potrzeb.

Najwyżej oceniane letnie opony Federal

Ocena
producenta

4.59/6

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.