Federal Couragia M/T | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Federal Couragia M/T

Federal
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Federal Couragia M/T

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.89/6

Federal Couragia M/T to letnie opony zaprojektowane z myślą o pojazdach SUV oraz samochodach terenowych wyposażonych w napęd 4x4. Pomimo niskiej półki cenowej, producent zadbał o to, aby ogumienie to charakteryzowało się cechami, które są niezwykle istotne w pojazdach wykorzystywanych do jazdy w terenie o zróżnicowanym stopniu trudności oraz w różnorodnych warunkach pogodowych w sezonie letnim.

Oczywiście model ten został odpowiednio przystosowany do ciężaru i mocy pojazdów SUV i terenowych. Nawet w przypadku intensywnej eksploatacji w terenie, ogumienie to nie ulega uszkodzeniu ani odkształceniu.

Przez wielu ekspertów i użytkowników, model Federal Couragia M/T jest uznawany za najlepszą oponę off-road wyprodukowaną przez firmę Federal. Produkt ten charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością w terenie oraz estetycznym wyglądem. Zastosowane rozwiązania technologiczne wpływają pozytywnie na trakcję, przyczepność oraz trwałość.

Istotną cechą tego modelu jest ulepszony wzór bieżnika z dużymi, agresywnymi stopkami oraz solidną ochroną bloków ramion. Elementy te poprawiają ochronę przed rozcięciem oraz innymi uszkodzeniami mechanicznymi związanymi z jazdą w terenie. Bloki krawędzi bieżnika zostały zaprojektowane tak, aby opona samodzielnie oczyszczała się z błota i piasku. To z kolei sprawia, że utrzymuje ona stałe osiągi w nawet trudnym, wymagającym terenie.

W bieżniku opony Federal Couragia M/T wykorzystano specjalne bloki typu Sloped Radius Gradient (SRG), które zapewniają sztywność, poprawiają wydajność oraz usprawniają trakcję w terenie. Centralne bloki i lamele o dużej głębokości skutecznie odprowadzają wodę, więc zwiększają również ochronę przed poślizgiem i utratą stabilności nawet w czasie intensywnych opadów deszczu.

Kolejną istotną zaletą jest innowacyjna mieszanka gumowa opon Federal Couragia M/T. Zapewnia ona optymalną elastyczność w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych oraz drogowych. Oprócz tego, prezentowany materiał charakteryzuje się zoptymalizowaną odpornością na zużycie.

Dostępne rozmiary opon Federal Couragia M/T

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.