Federal 595 RS-PRO | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Federal 595 RS-PRO

Federal
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Federal 595 RS-PRO

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Federal 595 RS-PRO to ogumienie letnie zaprojektowane z myślą o montażu i użytkowaniu w samochodach osobowych wyposażonych w felgi o średnicy od 15 do 19 cali. Jest to model klasy budżetowej, który charakteryzuje się bardzo niską ceną.

Pomimo swojego niskiego kosztu, opony te są w stanie zaoferować bardzo dobre parametry jezdne w warunkach charakterystycznych dla sezonu letniego w Polsce. Rozwiązanie to jest idealne dla osób, które nie chcą przepłacać za przyzwoite opony letnie. Produkt ten nadaje się w głównej mierze do samochodów miejskich, kompaktowych oraz pojazdów klasy średniej, których kierowcy preferują spokojny styl jazdy.

Producent tych opon letnich zadbał o wykorzystanie technologii mających na celu poprawę komfortu i bezpieczeństwa jazdy w różnorodnych warunkach drogowych i pogodowych na terenie naszego kraju. Nic więc dziwnego, że cieszą się one dość dużą popularnością i przychylnymi opiniami użytkowników.

Nowoczesna kierunkowa rzeźba bieżnika oferuje zachowanie optymalnych parametrów w różnych warunkach charakterystycznych dla letniej pory roku. Jego układ wpływa korzystnie na stabilność i sterowność oraz bezproblemowe pokonywanie zakrętów oraz prostych dróg z dużą prędkością. Układ kanałów i rowków odpowiada za odprowadzanie wody na zewnątrz. Dzięki temu pojazd po wjechaniu w kałużę jest w mniejszym stopniu narażony na poślizg powodujący nagłą i niebezpieczną utratę przyczepności.

Producenci tego modelu zadbali o wykorzystanie niewielkiej ilości nacięć, które nie generują nadmiernego hałasu, gdy opona się toczy. Rozwiązanie to jest więc bardzo korzystne pod kątem komfortu jazdy.

Innowacyjna mieszanka gumowa wykorzystana do produkcji modelu Federal 595 RS-PRO jest bardzo lekka. Dzięki temu produkt zapewnia niskie opory toczenia, które przekładają się na mniejszą ilość dwutlenku węgla uwalnianego do atmosfery oraz większą efektywność paliwową. Warto też wspomnieć o zoptymalizowanej odporności na ścieranie i zużycie. Przekłada się to na długi okres żywotności ogumienia.

Dostępne rozmiary opon Federal 595 RS-PRO

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.