Dunlop ROADSMART II | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop ROADSMART II

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop ROADSMART II

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop ROADSMART II to nowość na rynku oponiarskim. Jest to następca dobrze znanego modelu Roadsmart pierwszej edycji. Swojego poprzednika bije we wszystkich aspektach i dziedzinach, jakie muszą spełniać najlepsze opony przeznaczone dla motocykli. W kolejnej odsłonie producent zdecydował się na jeszcze większy nacisk na właściwości sportowe. Ten model dedykowany jest dla motocykli sportowo-turystycznych. Założone na tych maszynach, umożliwia najlepsze osiągi.

Ten rodzaj ogumienia charakteryzuje się użyciem w produkcji najnowocześniejszych rozwiązań. Dunlop stawia tu na wykorzystanie technologii zaczerpniętej z wyścigów motocyklowych, w których bierze udział. Dostarcza on swoje wyroby dla najlepszych teamów na torach całego świata. To doświadczenie pozwala mu na przeniesienie najlepszych rozwiązań ze sportu do swoich wyrobów używanych na drogach publicznych.

Dunlop ROADSMART II zalety

Jeden z systemów w Dunlop ROADSMART II, jaki zdecydowano się zaimplementować prosto z wyścigów to JoinLess Belt (JLB). Odpowiada on za stabilność opony, a zarazem i motocykla. Guma ma specjalne opasanie wzmocnione wkładkami, które pomaga wytrzymywać oponie przeciążenia powstałe na skutek uginania się mieszanki. Szczególnie w zakrętach jest to dość odczuwalne, gdy guma potrafi się rozciągać.

Innym z zastosowanych systemów jest Multitread. Służy on do zapewniania idealnej przyczepności podczas różnych warunków atmosferycznych. To wielobieżnikowa technologia, która wykorzystuje wiele rodzajów różnych mieszanek gumy. Ta wszechstronność daje olbrzymie poczucie bezpieczeństwa, że opona potrafi znosić każdą złą pogodę.

Dostępne rozmiary opon Dunlop ROADSMART II

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.