Continental KKS 10 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Continental KKS 10

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental KKS 10

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental KKS 10 są oponami motocyklowymi, które pochodzą z niemieckiego koncernu Continental. Przeznaczone są dla motocykli o pojemności maksymalnej równej 50 ccm. Dopracowane detale oraz wysoka jakość ogumienia sprawiły, że świetnie sprawdzają się w różnych warunkach.

Model ten został precyzyjnie dopracowany, dzięki czemu zyskał popularność na całym świecie. Warunki miejskie są idealnie dla tego typu opon. Gwarantują niezawodność i satysfakcję dla każdego użytkownika motocyklu.

Continental KKS 10 w testach

Continental KKS 10 brał udział w licznych testach, które gwarantują najwyższy poziom komfortu. Ogumienie perfekcyjnie spełnia wymagania jakościowe. Odpowiednio ukształtowane rowki sprawiają, że opony perfekcyjnie sprawdzają się zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Użycie charakterystycznych bieżników gwarantuje prawidłową przyczepność do powierzchni jezdni.

Najnowsza technologia oraz perfekcyjnie ukształtowane ogumienie zapewniają stabilność pojazdu. Odpowiednio krótki czas hamowania wpływa na wysoki poziom bezpieczeństwa, co jest niezwykle ważne. Ściśle określone parametry gwarantują komfortowe warunki jezdne.

Mieszanka gumowa użyta przy produkcji umożliwia przemierzanie wszelkich dróg, bez obawy o niedogodności. Opony cechują się niezwykłą trwałością, co pozwala na jazdę po terenie o urozmaiconym ukształtowaniu. Ogumienie zachowuje swoje wyjątkowe właściwości przez wiele lat. Nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz ładny wygląd potwierdzają fakt, że wybór tego modelu jest świetną opcją dla każdego fana dwóch kółek.

Dostępne rozmiary opon Continental KKS 10

Inne rozmiary

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.