Continental ROADATTACK 2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Continental ROADATTACK 2

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental ROADATTACK 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Opona Continental ROADATTACK 2 sprawdzi się w przypadku motocykli przeznaczonych do sportowej i turystycznej jazdy. Prezentowane ogumieni cechuje się szybkim nabieraniem temperatury, co przekłada się na krótszą drogę hamowania. Dzieje się tak zarówno na mokrej, jaki suchej nawierzchni.

Ogumienie Continental ROADATTACK 2 zostało stworzone z mieszanki gumy zapewniającej dobrą trwałość. Konstrukcja osnowy opony ma pozytywny wpływ na komfort jazdy i gwarantuje zwiększoną kontrole nad motocyklem podczas pokonywania trudnych zakrętów. Jej szorstki bieżnik sprawia, że nie ma potrzeby docierania tego ogumienia.

Bezdętkowa opona Continental ROADATTACK 2 daje gwarancje bezpiecznej jazdy przy dużych prędkościach niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Jej nowoczesna konstrukcja zapewnia znacznie większe przebiegi. Prezentowana opona zdobywała pierwsze miejsca podczas wielu prestiżowych testów. Zawarta w niej mieszanka spełnia wszelkie europejskie normy dotyczące bezpieczeństwa i jakości.

Dostępne rozmiary opon Continental ROADATTACK 2

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.